Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért a nők félnek jobban?

Miért a nők félnek jobban?

Figyelt kérdés
Nem provokációból kérdem, én is nő vagyok, csak itt és mindennapi életben is azt tapasztalom, hogy a nők sokkal fogékonyabbak a természetfeletti dolgok észlelésére, és jobban is félnek mint a férfiak.
2010. máj. 24. 03:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%

Mert egyszerűen csak okosabbak. :)

Többet elmélkednek az élet nagy dolgain.

Míg pl a férfiak a focit nézik, vagy az autót szerelik, addig a nők gondolkodnak.

2010. máj. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
most akkor azért okosabbak a nők mert hisznek a szellemekben? a foci konstruktívabb időtöltés mint szellemektől rettegni szvsz
2010. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%

Mert a nők ostobábbak. Nem racionálisan gondolkodnak,mint a férfiak,hanem romantikusan. Egyszerűbb valamilyen szellemben,rontásban,átokban hinni,mint szembenézni a problémákkal,megkeresni az okát,és tenni ellene.

Jobban hisznek a sok kóklernek, a médiának,mint a józan eszüknek. Ez egy igen jól jövedelmező üzlet a sok jósnak médiumnak,boszorkánynak.

Naponta olvasok olyan kérdést,hogy én X jegyű vagyok,milyen jegyű illik hozzám?

Ezek a fiatalaok hogyan választanak párt magunknak? Megtetszik egymásnak egy fiú és egy lány,megértik egymást. De mielőtt járni kezdenének valamelyik közli,hogy én pl. Bak vagyok,te mi vagy? Ha a horoszkóp szerint nem jó párosítás,akkor azt mondják: Bocs,de felejtsük el egymást?

2010. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%

ma 08:10


Na azért nem kéne általánosítani...

2010. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem se kéne...
2010. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
A férfiakra inkább a racionalitás jellemző, a nők pedig érzelmesebbek, szerintem ezért. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb, vagy kevesebb lenne bármelyik nem is a másiknál, egyszerűen csak ilyenek vagyunk.
2010. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Mert a nők beismerik!;)
2010. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
6%
Akár nő akár férfi, csak az elmebetegek hisznek az ilyesmiben.
2010. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%
08 10-nek tökéletesen igaza van.
2010. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%

"Mert egyszerűen csak okosabbak. :)

Többet elmélkednek az élet nagy dolgain.

Míg pl a férfiak a focit nézik, vagy az autót szerelik, addig a nők gondolkodnak."


Sorold fel a Nobel díjas női tudosókat.

Aztán a férfiakat.

2010. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!