Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehet? Van rá mód,...

Szellem lehet? Van rá mód, hogy kommunikáljak vele?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy van egy szellem, vagy valami a házban. Kiskoromban, nem emlékszem rá, szüleim mesélték, hogy sokszor említettem egy második nagybácsit, aki itt él velünk, de csak én láthatom.

Erre már nem is emlékszem, de viszont a mai napig úgy érzem, hogy figyel itthon valaki. Nem hallgatok hangosan zenét, mert azt az a valaki, vagy valami meghallaná, meg hasonlók. Tudom hogy ez elég butaságnak hangzik, de ezt érzem. Ebben az a furcsa, hogy nem mindenhol van így, kizárólag itthon. A szüleim szobájába alig merek bemenni, mert ez az érzés annyira erős ott, hogy az más ilyesztő. A saját szobámban is elég erősen érzem, hogy van itt valaki, de ezt már megszoktam. De nem vagyok egy félős típus, szívesen sétálgatok sötétben kihalt helyeken, üres házakban, pincékben, minden félelem nélkül. Itthon viszont este alig merek lemenni a lépcsőn.

Volt már úgy kiskoromban, hogy éreztem, hogy valaki ül az ágyam végében, pedig nem is volt ott senki. És a héten is volt egy olyan eset, hogy elaludtam a laptop mellett, és arra ébredek hajnal 3-kor hogy teljen világos van, nappali fény, pedig a sötétítő is el volt húzva, és a szoba közepén áll egy férfi. Arcát nem láttam, de olyan természetesnek éreztem a jelenlétét, és bár nem szólt semmit, olyan volt, mintha figyelmeztetett volna, hogy be van kapcsolva a gép. Én meg nyugodtan kikapcsoltam, még mondtam is, hogy "jól van kapcsolom", és aludtam tovább. Biztos hogy nem álmodtam, csak az a furcsa, hogy mikor "látom" meg mikor régebben éreztem hogy az ágyamon ül, az olyan megnyugtató érzés, de viszont a házban mindig félsz érzésem van.

Szellem lehet? Beszélhetek valahogy vele?


2010. máj. 24. 18:56
 1/10 anonim válasza:
ha segítő válasszal nem is tudok szolgálni,csak azt szeretném mondani hogy meglepő módon én is állandóan ezt érzem itthon még ha a racionális épeszű felemmel mindig megpróbálom lebeszélni magam ezekről a képtelennek hitt dolgokról...én egyfajta bizsergő érzést érzek ilyenkor és hirtelen megcsap a hideg...és azt érzem h nem vagyok egyedül és az a valaki hallja a gondolataimat is...de ahogy te is mondtad már én is rég megszoktam ami nem jelenti azt h nem szabadulnék meg ettől a tudattól vagy beképzeléstől...te is érzed ezt a hideget,bizsergést?
2010. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz hozzá, de csukott szemmel kell csinálnod!
2010. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ő Chuck és bennetek lakik.
2010. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Alfa állapotban tudsz leghatékonyabban kommunikálni vele, mert akkor érzékenyebb vagy az ilyen hatásokra.

Az hogy félsz érzésed van, az természetes, mert más létsík, amihez nem vagy hozzászokva. Az érzés bennem is megvan, bár nem félek. Tudom hogy furcsán hangzik, de így van.

2010. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért csukott szemmel kell csinálnia?
2010. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Keress fel egy természetgyógyászt mindenképp! Ő fog tudni segíteni. Ha akarsz vele kommunikálni, csak szakember mellett tedd, különben rosszul is elsülhet a dolog. Hidd el!
2010. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mondja: "Hidd el!" :D
2010. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval már kiskorodban is terhelt volt az elméd. Tényleg szakemberre van szükséged!
2010. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kommunikálhatsz vele, de azt ha lehet ne egyedül tedd... A félsz érzésed meg azért van mert nem látod csak érzed :) Nem vagy hozzászokva hogy ne a füleddel,szemeddel érzékeld a dolgokat,ilyen egyszerű...
2010. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez tök állat.én imádok félni,és imádom a szellemek meg a hasonlokat.majd ird le hogy mire jutottál vele,lehet hogy pár hét mulva már együtt fogtok pokerezni éjszakánként :DD
2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!