Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kik, vagy mik azok a megfigyelők?

Kik, vagy mik azok a megfigyelők?

Figyelt kérdés
Pár kérdéssel lejjebb olvastam valami megfigyelőkről. Kik azok? És mit figyelnek meg?
2010. máj. 25. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2010. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mind azok vagyunk, nem?
2010. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam pont róluk :D

Mint máshol is említettem több dolgot figyelhetnek. Egy, megteszel-e valamit, amit kell/nem kell. Ekkor álmodban közölhetik a teendőket, feltéve ha készen állsz arra, hogy be tudd fogadni az információt. Figyelhetik nem-e vagy veszélyben... persze itt nem olyanról van szó, fejedre esik-e egy tégla, hanem rádtapadt-e valami rossz szellem. Persze biztos még rengeteg mindent figyelnek, de egyszerű földi ezt nem tudhatja, szóval... xD Fogalmam sincs ezen kívül miket, max tippeim vannak.

2010. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó! Amiket leírtál, tehát, hogy figyel minket nem e vagyunk veszélyben, stb, ez olyan őrangyalos "stílus", nem? Akkor ők is angyalok?
2010. máj. 26. 08:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem! Nem őrangyalok.

Nem vigyáznak ránk. Ügyelnek, hogy minden ugy menjen ahogy megvan tervezve. Legyen az jó vagy rossz...

Bár sokak ugy gonddolják, hogy a sorsunk nincs megírva ezáltal nem hisznek benne.

Én nm tudom. :D Remélem vannak. :D

2010. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem őrangyalok, de ők is vigyázhatnak ránk, ha ez a feladatuk. Mondjuk példának: az őrangyal megvéd a legtöbb dologtól. Egy megfigyelő csak a feladatát teljesíti. Fogd fel úgy mint.......... egy kém és orvgyilkos xD Utánad "kémkedik", és a nem kívánatos személyeket (itt szellemeket) eltávolítja.

Ugyanaz voltam aki írni szokott róluk :D

2010. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
És komolyan bámul mikor a csajomat rendezem?
2010. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem! Hát köszönöm mindenkinek a válaszokat!:) Kedves utolsó. Amint te is olvastad, figyelnek minket. Tehát lehet, hogy van nézőközönséged is!:D
2010. máj. 27. 09:22
 9/11 anonim ***** válasza:
jesszusom xD
2010. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van valami problémád???
2010. máj. 28. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!