Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valakinek sikerült már?

Valakinek sikerült már?

Figyelt kérdés

Hello!

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki kipróbálta-e már azt, hogy az ajtaja elé lisztet szór éjszakára, hogy megtudja, van-e ott szellem/mert ugye akkor a lábnyoma ott marad/. De persze úgy, hogy senki ne tudjon belelépni, csak ha pl.egy szellem van a szobában.

Próbáltátok már? És láttatok valamit?

Vagy esetleg más módon megbizonyosodtatok róla, hogy egy szellem van nálatok?

Légyszi, csak olyanok írjanak, akik hisznek a szellemekben, és akik tapasztaltak már ilyet!

Köszi!


2010. máj. 25. 17:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
48%
Én már szórtam, és képzeld, kecskeláb nyomok voltak benne! Még jó, hogy volt egy kereszt az ajtómon!
2010. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
12%

Első: az durva, mert az egy patás ördög volt. A kereszt csak akkor tartja távol, ha olyan akasztófából való fából készült, amit rendesen használtak kivégzésre, vagy egy pap megszentelte.

Az ördöggel ne szórakozz, nem játék.

2010. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
73%
Még jó, hogy nekem ilyen keresztem van...
2010. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

ajjaj, asszem ideje keresztet tennem az ajtómra.....:)

várok még válaszokat!

2010. máj. 25. 17:35
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
17:23, nyugtass meg, hogy ezt poénból mondtad, és nem komolyan gondolod.
2010. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
én pont ezt nem, de a padlóm szokott nyekegni éjjel. olyan összetéveszthetetlen nyekegése van, amikor sétálnak rajta. a liszteset em tudom kipróbálni, mert 7-en vagyunk, és valami úgyis belelép, mert itt a fürdő mellettem xD
2010. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már a hőtágulásról, kedves előző?
2010. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
88%
Ja én már raktam az ajtóm elé lisztet....reggel finom piskótaillatra keltem és megpillantottam az ajtóm előtt,egy tál babapiskótát.....lehet,hogy kedve támadt a szellememnek egy kis sütéshez....legalább gondol rám is,kíváncsi leszek holnap mi lesz a menü........
2010. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
38%

17:39-es, naná, hogy poénból mondtam. Ez az egész topic egy vicc, de az emberi butaság roppant szórakoztató. (Hacsak meg nem kíván tollasodni rajta az ember, de ahhoz sajnos nincs pofám. Pedig ká nagy biznisz...)

(17:23-as)

2010. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
55%

Paranormal activity?:D

Én már gondolkoztam rajta de nem merem megcsinálni:S

2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!