Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A só miért tartja távol az...

A só miért tartja távol az ártó természetfeletti lényeket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 09:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem tartja.
2010. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
te jó isten! én eddig azt hittem hogy a fokhagymás baracklekvár tartja őket távol... egy világ omlott össze bennem!
2010. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%
Mert ilyenek csak a fantáziádban léteznek.
2010. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy régesrégi hagyomány,én is utána nézek,mert fogalmam nincs.
2010. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

És ez így van!Fantázia!Egyetértünk!

De nem erre kérdeztem rá!

2010. máj. 26. 10:06
 6/30 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
35%
Nem tartja távol, tehát nincs magyarázat sem.
2010. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
Mert utálják!
2010. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

jó kérdés:P van egy kis teóriám, lehet, hogy tévedek, aztán ki tudja..

a régi időkben a só luxus cikk volt, éppen ezért nagyon drága és gondolom az okos sóbánya tulajdonosok elterjesztették, hogy Drakulától és társaitól a legjobb védelem a sót, így mindenki a kis összespórolt pénzéből sót vett, mert féltette a lelkét.:)Ezt majdnem úgy kell elképzelni, mint azt a cetlit, amivel kiváltották magukat a 16.sz-ban.

2010. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Annyit tudok a dologról,hogy a szentelt víz is tartalmaz sót;és régen sóval tartósítottak,tehát távol tartották a romlást!

De boszorkányok miért utálják?

2010. máj. 26. 11:10
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

Pedig egészen egyszerű a válasz. A só a benne lévő nátriumklorid miatt olyan karmikus rezgéseket bocsát ki, ami helyreállítja az Univerzum rendjét, és minden lényt és lelket visszateleportál az ő rendeltetési helyére. Ráadásul a só aurája sötétlila, zöld sávokkal és sújtásokkal, ami az ártó szellemeknek elviselhetetlen.

A szentelt víz külön eset, ott a só csak segédanyag. A lényeg az asztrálsíkról lehívott szentelési energia, ami a szentelt víznek piros és arany ragyogást hoz. Ez a legmagasabb energiaszint. Ezt a só felveszi, és a nátriumklorid úgy sugározza vissza, hogy az ártó lényeket mintegy lefújja a szentelt vízzel érintkezettekről.


Na? Szerintetek mehetek parasztvakítani? Fog dőlni a lé?

2010. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!