Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen lehetséges? Meséljetek!

Ilyen lehetséges? Meséljetek!

Figyelt kérdés

Szóval, hogy valaki egy szellembe szerelmes, vagy mondjuk egy szellem a legjobb barátja..

Ha tudtok ilyenről, vagy hasonló történetről, linkeljetek.


2010. máj. 30. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
nem lehetséges, mert szellemek nem léteznek.
2010. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, de te még elhiszel ilyeneket 2010-ben? Amúgy nem tudom hogy mi baja van annak, akinek elég a lélek, mert szerelem test nélkül...
2010. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Létezik ilyen, ezeket az embereket (szerencsére) bezárva tartják elmegyógyintézetekben.
2010. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Létezik ilyen, csak szakemberek felé ne hangoztasd. Féltékeny típusok, és a szellemet a másik énednek, a köztetek lévő szerelmet meg skizofréniának nevezik.


Nászút hova lesz? Javaslom a Hidegút határának délnyugati részén emelkedő Hárs-hegyi Intézetet, szép, napsütötte hely. Lebilincselő :D

2010. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Am ez kb. olyan dolog mint a képzeletbeli barát. Szerintem magányosabb emberekkel megesik, akik pl. nem akarják elengedni a halott kedvesük emlékét.
2010. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Lehetséges.

Régi barátom öngyilkos lett, azóta ő velem van, és még mindig legjobb barátok vagyunk. És nem csak a képzeletemben van, mert megfogni is meg tudom, tehát hozzá tudok érni, és érzem:D

Amúgy meg van teste. :)

2010. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17:27 - ezt azért kifejthetnéd... :)
2010. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg Cabot - Mediátor
2010. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehetséges: Az elhunyt személynek van egy szerelme, így halála után is a földön ragadt a szelleme, hogy úgymond "együtt lehessen" a szerelmével, aki nehezen fogadja el ,hogy a szerelme meghalt, és így nem tudja elengedni.


nem értem hogy aki nem hisz az ilyesmi spirituális dolgokba, azok miért írnak haszontalanságokat, és egyáltalán miért ebbe a témába válaszolgatnak, miközbe gőzük sincs az egészről?

2010. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát lehetséges.. bár a szerelem az nem igazi szerelem már, csak képtelen elengedni az elhunytat(ha mégis, az valóban elmegyógyintézetbe kerül..).De a barátság az lehetséges, de inkább a kisebb gyerekek körében, mert ugye úgy 3,4 éves korban sok embernek nyitva van még a harmadikszem csakrája(szal képesek látni a szellemeket), és a kisgyerekek(legtöbbjük) még nem tudják hogy mi az a szellem, így nem tudják megkülönböztetni az emberektől. És ezekből lesznek az ún. képzeletbeli barátok(mert ők mindig ott tudnak lenni a kölök mellet:D).De a gyermek idősödik, elveszti a médiumi képességeit, és a szellem se látható már számára.Bár vannak kivételek ;)
2010. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!