Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A halálistenek létezhetnek?

A halálistenek létezhetnek?

Figyelt kérdés

Léci komoly válaszokat, valaki aki tud halálistenekröl valamit ami igazszerü akkor az írjon,


valami bizonyíték roluk?


2010. máj. 30. 19:39
1 2
 1/20 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
80%
Kb. 30 éve foglalkozom ilyen ezoterikus dolgokkal, de még sose hallottam róluk. Azt hiszem ennek oka van, vagyis nincsenek.
2010. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Bizonyíték kell? Nézd meg a texasi Láncfűrészes filmjeit.


Kaszások vannak azt tudom.


Nemrég láttam őket, amint levágták a füvet az árokparton.

2010. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Sok Death Note-ot néztél, mi?:D
2010. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Tegnap te is nezted a defnotot a teveben?:D En is, de annyira untam hogy csak rapillantgattam, mi volt a vege?:D
2010. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Bleachot nézel... ez tegnap este nekem is eszembe jutott... de ha vannak halálistenek, vannak lidércek , és a lidérceké lesz a világ...
2010. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

nem hülyeség a kérdés, Japán legendák szerint igenis léteznek, ezen alapul pl.: az előbb elmített Bleach (<3) is. Death Note más kérdés, halálisten legenda ott is van, csak egy füzet szerintem sok(k) xD

Érdemes elgondolkozni ezen...

Előző: ugyan, megoldjuk ;D Majd hívjuk Kubo-t, és a musicales srácokat x''D Nekem meg van bankai Zangetsum, nem lesz itt baj x'D


De szeretem elképzelni ezt, "mi lenne ha" alapon.

Nem szabad elzárkózni a létezésüktől, hiszen nem hülyék a japánok, sőt! Ugyanannyira lehet hinni a halálistenek létezésében, mint a... keresztények istenében, nem?:3 Semmi sem bizonyított, csak hit kérdése.

2010. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat nekem is meg van a bankai képeségem :DDD

ha téleg léteznek én szivesen találkoznák egyel.

2010. máj. 31. 07:28
 8/20 anonim ***** válasza:

Lépj be te is a shinigami klubba! Shinigamik:

1. Takuto Kira és Meroko Yui (Fullmoon)

2. Rinne (Kyokai no Rinne)

3. minden Bleaches shinigami

4. minden Desznótos shinigami

5. Momo (Shinigami no ballad)

6. Shinigami-sama (Soul Eater)

7. Amano és Sakurai (Livingstone)

8. George Lass a Dead like me-ből (nem anime)


Komolyra fordítva, a japán mitológia megemlékezik két shinigami fajtáról, Enmáról és Izanamiról. Annyi különös és feltáratlan dolog létezik, miért ne léteznének halálistenek is? Elvégre a közismert Kaszás is az. Sok ember van, aki tagadja olyan dolgok létezését, amit nem ismer. Miért lenne ebből a halálisten a kivétel? A Biblia is megemlíti a halál angyalát, ő vajon nem halálisten? De nézzetek szét, majd' minden mitológiában van utalás halálistenekre. Ezek után, gondoljon mindenki amit akar, de nem lehet kétségbe vonni létüket.

2010. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
én jelentkeznék ebbe de hol tudok :DD???????????
2010. máj. 31. 16:43
 10/20 anonim ***** válasza:
Jaaj Desznót XDXDXDXDXD
2010. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!