Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mikor fog eltűnni? (Kérdésed...

Mikor fog eltűnni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Már hónapok óta látok egy szellemet. Nem bánt soha, nem ijesztget meg semmi (szerintem jó szellem..). De nem tudok rájönni, hogy miért nem tűnik el. Már sokszor "volt velem suliba" és amikor leszedte a fejemet a tesitanár, a szellem megjelent és mint aki ölni akar olyan fejet vágott. Nem tudok vele beszélni :S.


Csak az írjon aki normális dolgot tud! Hülyeségekre meg, hogy "hülye vagy csak képzelődsz, nem létezik, menj orvoshoz stb..." nem érdekel!


2010. jún. 4. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Érdekes.De most komolyan látod?Lehet h megakar védeni vagy nem tudom.
2010. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Komoly kérdés és történet e vagy sem én azt mondanám ha látod is akkor tűnik el ha nem törődsz vele mintha ott sem lenne.Létezik ilyen vagy csak az agyunk szüleménye ?Szerintem jó kérdés de mindkét esetben az segít ha az ember megmarad két lábbal a földön és nem foglalkozik ilyenekkel.
2010. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ajaj, nem is mélyedek bele ebbe a dologba. De te úgy láttad hogy a szellem irtó nagy haragra tud gerjedni, elgondolkodtató.
2010. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ez érdekeas,lehethogy megakar véde nem hasonlít valamelyik rokonodra?kérj a szüleidtől képeket
2010. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem rokon. Ez egy ázsiai katona. Van róla egy kérdésem :)
2010. jún. 4. 19:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést olvastam:) de sztem is akkor meg akar védeni vagy iesmi de hogy miér azt nem tom...
2010. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Értem már én is láttam ezt a kérdésedet egyik nap, én is láttam egy szellemet tegnap este fent is van a kérdésem 11-en válaszoltak rá figyu probálj meg rola készíteni egy képet és léci rakd fel nagyon meg köszöném.
2010. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Salx Narval ***** válasza:
Miből gondolod, hogy szellemet látsz? Néha az elménk meg tud tréfálni minket az biztos. Ez nem elmebaj, csak valamiféle agyi reflekszió,bizonyos ingerek hatására.Minden esetre, amíg nem kellemetlen számodra, addig nincs nagy baj.Tanácsot nem adok,mivel beleesne az általad érdektelenek tartott kategóriába.
2010. jún. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha elvégezte a dolgát... valahogy érdeklődd meg tőle :) Lehet hogy hasonlítasz valakijére, vagy valakijének a reinkarnációja vagy... akármi lehet :)
2010. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Milyen alakja van? Lebeg? Vagy emberi módon mozog? Védelmezni próbál, úgy gondolod?

Bocsi a kérdésekért de nagyon érdekel a téma.

14/L

2010. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!