Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vihar miatt, vagy szellem...

A vihar miatt, vagy szellem volt a házba?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel nagy vihar volt.Fel is keltünk testvéremmel mert olyan hangos volt.A házunk 2 emeletes.Van benne egy lécsőház.Mozgásérzékelős a villany.Amikor megébredtünk tesómmal azt vettük észre h. fel-le kapcsolodik a villany.Minden ablak be volt csukva és a bejárati ajtó is.Mi volt ez????????:S:S:S Szellem???
2010. jún. 14. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Zárlatnak hívják a szellemet te ostoba...
2010. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell leostobázni rögtön... még gyerek és hiszékeny, én is amikor még kicsi voltam sokkal szívesebben hittem volna hogy szellemek vannak meg ufók ... stb.


Cili bácsi

2010. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább a vihar miatt, mert ha fel-le kapcsolt akkor nem hiszem,hogy olyan hirtelen eltűnt volna a szellem. Érzékeltetek valami más furcsaságot is?
2010. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ilyen még sohasem volt azért kérdeztem. nem kell rögtön ostobázni . te is okos lehetsz.
2010. jún. 14. 13:51
 5/10 A kérdező kommentje:

szokott néha olyan érzésem lenni vagyokha egyedül hogy van itt valaki...

amugy meg 17 éves vagyok ....nemvagyok valami kisgyerek

2010. jún. 14. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha valaki szelleme ott járkál, biztos nem ártó szándékkal teszi. Az előző házunkban, amiben anno a nagyszülők éltek, sokszor éreztük, nem csak én, a család, hogy valaki mintha lenne ott rajtunk kívül. Aztán kinyíló ajtó, leeső apróságok (huzatmentes helyen) és több jel mutatott arra, hogy valami/valaki van ott rajtunk kívül. Mivel soha nem történt olyasmi, ami kárt okozott volna, egy idő után, ha éreztük, köszöntünk neki.

A költözés előtti időben kicsit bedurvult a dolog, de csak annyira, hogy már olyasmik potyogtak a földre, amik el is törtek. Mondtuk bele a levegőbe, hogy okés, jöhetsz velünk, de csak akkor, ha nem csinálsz több kárt. Na, el is jött, itt van, időnként diszkréten jelzi a jelenlétét. Pl. ha úgy megy a tévé, hogy épp senki nem nézi, kikapcsolja (spórol), és nem szereti az ezoterikus filmeket. Kikapcsolja. Mi meg vissza. És mielőtt bárki arra gondolna, hogy a készülékben van a hiba, leírom, hogy az alőző házban is kapcsolgatta, és költözéskor új tévét vettünk, és ezt is. Hála az égnek, a PC-t békén hagyja. Sokan hülyének fognak nézni a válaszomért, azoknak üzenem, hogy ne nézzenek be ebbe a kategóriába, ez nem nekik van kitalálva.

2010. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a 17 évet ne reklámoztad volna... 17 évesen már nem lehetsz hiszékeny, 1 év múlva akár a saját lábadra is állhatnál, ha olyanok lennének a körülmények. Kevesebb naivitás, több racionalitás rád férne. Sajnos az ostobázás némileg releváns. Nőlj fel!
2010. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
vannak olyan emberek akik hisznek a szellemekben, és vannak akik nem...ez nem kórtol függ..attól még hogy 17 vagyok nem vagyok gyerekes ha mondjuk azt hiszem hogy ez szellem volt.ez olyan hogy van aki hisz istenbe van aki nem....
2010. jún. 14. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
én hiszek a szellemekben nálunk ma is volt ilyen de csak azért mer áramszünet volt.
2010. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne egyből ostobázni. Ő csak megíjedt semmi baj.

13L

2010. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!