Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nagyon komoly szóval nem szeretném ha olyanok írnának ide akik csak ba$ztatni akarnak!


Van egy "szellem" akit pár napja szedhettem össze az Egri várban. Először féltem amikor éreztem, hogy itt van de utána elmúlt. Érzem, hogy itt van viszont sehol sem látom. Ma reggel amikor telefonon beszélgettem az egyik barátnőmmel szóba jött Eger vár ostroma és arról beszéltünk, hogy milyen sokan haltak meg akkor meg más hasonló háborúkban. Tehát Magyarország múltjáról beszéltünk. Csak amikor mondtam neki, hogy milyen sokan áldozták az életüket hirtelen megmozdult a pohár az asztalomon. Utána beszéltünk tovább és szerintem leült az ágyamra, mert látszott, hogy olyan mint amikor valaki leül.

Szóval szeretném megnézni, hogy ki ő. Ez hogy lehetséges?

Válaszotokat előre is köszönöm. Nem képzelődöm! És kérlek ne írjatok hülyeségeket.


2010. jún. 14. 14:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Én hiszek neked,de nem tudom hogy tudnék segíteni! Ha nem lép veled kapcsolatba az a személy,akkor te magadtól nem tudod kideríteni,hogy ki ő. De miért érdekel ennyire a neve?

Mondjuk lehetséges,hogy üzenni akar valamit rajtad keresztül!

Próbáld meg felkutatni azoknak a nevét,akik az egri várban haltak meg és ha érzed,hogy ott a szellem,akkor beszélj hozzá és kérd meg arra,hogy adjon valami jelet,ha hallja a nevét miközben olvasod! Persze nem biztos,hogy az általad összegyűjtött névsor tartalmazza az ő nevét. Azt nem garantálom,de egy próbát megér szerintem.

Sok sikert...

2010. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, tudnak-e komoly tanácsot adni. Én nem kérdőjelezlek meg, nálunk is van 1 valami/valaki, én is szívesen megnézném. Figyelem a válaszaidat. Mi sem félünk tőle, nem árt, csak jelzi az ittlétét.
2010. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötletet adtál. énis kiakarom deriteni ki a láthatan lakónk. van egy kislány aki néha segitséget kér. néhányhavonta hallom a szomszéd szobából vagy az előtérről a hangot. elöször párom halotta. egyedül volt és mezitláb elszaladt 3 utcával odébb ahol énis voltam ugy megilyedt. én lehülyéztem. de később és azóta rendszeresen hallom a hangját. a szomszédos szobát vendégszobának használjuk és az ottalvó rokonok-barátok is mondták hogy azt álmodták hogy egy kislány bajban van... pedig titkoltam a dolgot h ne nézzenek hülyének. nem halucináltunk.
2010. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Az Egri csillagok című könyv jó lesz? :D Mondjuk annyi, hogy abban nem csak olyan nevek vannak felsorolva akik ott haltak meg. Vannak olyanok akik később vagy hamarabb.

Valószínűleg ott szedtem össze...amikor egy olyan helyen voltunk a várban ahol egy emlékmű van akkor éreztem valamit. Olyan hely volt ahol egymással szembe volt 3 szobor, a bejárattal szembe fel voltak sorolva a nevek, és a szoba közepén egy ember feküdt (szobor). Nem tudom mi annak a helynek a neve. Ez osztálykiránduláson történt.

2010. jún. 14. 16:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok :)
2010. jún. 14. 16:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokat jártam az egri várban, és ha jól emléxem, akkor az ott Dobó István "sírja", ami középen van. Szerintem nézz utána.Könyvtárakban, neten (lap.hu oldalak, google) Az egri csillagok nem túl jó 5let, mert jóval később írta meg Gárdonyi, akinek a sírja szintén a vár területén van.Egyébként vannak ott bizonyos katakombák, amit ha igaz évente egyszer nyitnak meg a nyilvánosság előtt, de sok része lezárt,nemt tudni mi van ott, mert veszélyes.
2010. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez az: [link]


Itt éreztem. És ott volt 3 nagy szobor.

2010. jún. 15. 22:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja igen. A lezárt részeket én is láttam. Még arra is gondoltam, hogy onnan valamelyikből van...azért kíváncsi lennék, hogy mik vannak ott.
2010. jún. 15. 22:11
 9/14 anonim ***** válasza:
21:12-es vagyok, az igen Dobó istván szobor-sírja! körülötte pedig az apródok!
2010. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor most mi lehet?O.o
2010. jún. 15. 22:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!