Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak helyhezkötött szellemek?

Vannak helyhezkötött szellemek?

Figyelt kérdés
magyarországon tud valaki? elmennénk megnézni páran. komolyan érdekel a dolog. nem viccnek szánom. hülyeséget kérem ne....
2010. jún. 14. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
persze. az összesleláncolt szellem. Tudod, akik csörgetni szokták. És ez nem hülyeség. (nem nagyobb mint a kérdés)
2010. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Pásztó fölött a hegyen(Muzsla) volt/van egy ház, véres a fala, és egyszer nem messze találtunk tőle egy csúnyán széttört lábszárcsontot. Rendszeresen szűrődnek ki onnan esténként fények és hangok. Ha érdekel akkor írj egy időpontot, megbeszéljük, vhol találkozunk és elmondom, hogy merre kell mennetek. De én oda nem megyek, az biztos. Voltam ott eleget. Nem tudom, hogy megvan e még, vagy lebontották. (Azon a részen volt régebben egy jó nagy irtás, nem messze a háztól, meg valamit mintha építettek volna.)
2010. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
befosok.
2010. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én már befostam :D

Am tényleg van ott valami. Ha más nem, pár hülye fiatal. (Bár kétlem. para, szar hely az.)

2010. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
nincsenek helyhezkötött szellemek, mivel szellemek egyáltalán nem léteznek
2010. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszi a tippet. egy éjszakát akarunk nomádkodni a haverokkal egy ilyesféle helyen. ja! aki szerint nemléteznek szellemek az csak azt bizonyitja h ő nem látott. aki 1x igen az sosemfelejti el.
2010. jún. 14. 18:22
 7/25 anonim ***** válasza:
hát én már láttam többször is,és nem is felejtem el!:S
2010. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mire jó ez a "nem léteznek" mizéria, minek írja ide, ha nem hisz benne, magánügye, nem kell elolvasni a kérdést ha nem tetszik.


Am a "házas" voltam. Legegyszerűbb út: Szurdokpüspöki felől ahogy jöttök, ki van téve egy táblára, hogy Paintball pálya (V Muzsla-tó/puszta, már nemtom.) Ott lekanyarodtok balra. (Szembe a kanyarral van egy szeszfőzde) Továbbmentek egyenesen, aztán a földútra rá, az első elágazásnál balra, a másiknál jobbra, a tóhoz értek. Ott felfelé (balra), majd a végén balra, és egyenesen. Az út vége után kicsit gyalogoltok, ott lesz egy tisztás. (Meg egy irtás a közelben) Ott tudtok tábort verni, onnan nem messze van felfelé a ház.

2010. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet. beszámolok az eredményről mindenképp.
2010. jún. 14. 18:51
 10/25 A kérdező kommentje:
kb. 3 hét mulva megyünk. vanmár 3 tipp. remélem észlelünk valamit. ha nem akkorse baj. komplett berendezést intéztünk addigra. hőkamera, extraérzékeny hangfelvevő, mozgásérzékelő ami rögziti a mozgás adatait.
2010. jún. 14. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!