Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » írjatok szellemes történeteket...

írjatok szellemes történeteket vagy honlapokat ok?

Figyelt kérdés
unatkozom
2010. jún. 14. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

amikor gépeztem a szobában sötét volt és éretem hogy áll melletem valaki amikor lassan a fejemet jobbra fordítottam

ott állt egy ember fekete ruhában a teste vékonykás volt nem volt valami vastag ember de visszont nem volt tölem egy méterre és amikor a fejére akartam nézni eltünt.

2010. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
én az előbb szellentettem egy szellemeset.
2010. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
utolsó kettő ez LOL de keress neten ird be hogy szellemek, szellemes történetek.
2010. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

[link]

sztem. nagyon tuti.(YYY) ;)

2010. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én most ezt olvasom: [link]

nagyon jó ...

2010. jún. 14. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:

www.killerjo.hu

ez elég ijesztő.

van egy történetem. nem szellemekről szól, de számomra elég félelmetes. szóval a nagymamám szembeszomszédjáról köztudott volt, hogy boszorkány. Ica néninek hívták. Ica néni szomszédja a mamám nagybátyja volt, aki minden éjszaka arra lett figyelmes, hogy az istállóban az állatok rugdalóznak, valaki feji a tehenet, de akárhányszor elment megnézni, hogy mi lehet ez, mindig amikor kinyitotta az ajtót, minden abbamaradt. aztán akkkor áthívta az összes barátját, meg rokonát, mert már nagyon elege volt ebből. elbújtak az istállóban, mire-mint a mesékben-pontban éjfélkor nyílt az ajtó. nem más jött be, mint egy hatalmas undorító FEKETE varangyosbéka. rávetették magukat a férfiak kaszával, kapával kalapáccsal, ami éppen náluk volt. teljesen szétszaggatták és ami maradt belőle, azt odadobták a ganédombra.

másnap reggelre a béka maradványa eltűnt. a dédimamám átment a szembeszomszédba kérni valamit (asszem tojást de nem biztos) de ica néni menye nyitott ajtót, és úgy fogadta a dédimet, hogy "ica néni meg fog halni, valami huligánok nagyon ellátták a baját szegény mamának" orvost hívtak ica nénihez, akinek az volt az utolsó kívánsága, hogy hadd adja át a képességét a menyének. mindenkit kiküldött a szobából és azóta sem tudja senki, hogy mit csináltak ketten ott benn. ica néni meghalt, de még ez sem ment simán. amikor elindult vele a halottas szekér a temetőbe hatalmas vihar lett, ledőlt minden, amikor eltemették, akkor eltűnt a vihar, verőfényes napsütés lett.

a menye persze a teheneken próbálta ki a tudását, megátkozta őket és onnantól csak vér folyt belőlük tej helyett. ez a boszorkány most is él, már nagyon öreg, dédunokái vannak.

nehezen hihető ez a történet, de én nem hiszem, hogy a mamám hazudott, ahogy nem hazudott a nagybátyja sem, de ha-tegyük fel-nem igaz akkor is jó kis történet szerintem. bocsi, hogy hosszú lett :)

2010. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hm...ez is jó volt :\
2010. jún. 15. 11:40
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez tetszik és történet magyar.

2010. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* www.killerjo.net
2010. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem ok.
2010. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!