Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem tudom van-e ilyen? Lelkitárs.

Nem tudom van-e ilyen? Lelkitárs.

Figyelt kérdés

Én 4 éve vesztettem el a "lelki társamat".Akkor úgyéreztem nagyon üres vagyok.

Hónapokig csak úgy tudtam elaludni ha gyergyát gyújtottam.Képes voltam felébredni ha elaludt a gyertya.Bár akkor úgy gondoltam Ő fújta el.

Azóta is esténként arra ébredek fel,hogy ott van a szobámban.Képes lennék beszélgetni vele.Barátaim azt mondják még nem "engedtem el",azért vannak ilyen érzéseim.

Van ilyen?

Nincs olyan nap,hogy ne gondoljak rá.Én soha nem fogom tudni"elengedni".


2010. jún. 15. 08:52
 1/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Akármit is mondanak, de ha így érzel, hogy "arra ébredek fel,hogy ott van a szobámban.Képes lennék beszélgetni vele", akkor tedd azt. Beszélgess vele. Mindegy hogy hiszel-e ilyenben objektíven, de lelkileg mindenképp hasznos lenne.

Mellesleg biztos vagyok benne, hogy Ő (a lelke) ott van veled.

2010. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Barátaim azt mondják még nem "engedtem el",azért vannak ilyen érzéseim.IGEN

És az agyad szórakozik veled!

2010. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"...az agyad szórakozik veled"

Ezzel magyarázod a telepátiát és azt is, amikor a jövőt érzi meg az ember???

2010. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a szellemekhez hogy jön a jövőt megérzés dolog???
2010. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam,hogy szellemet látok érzek.Valami meg magyarázhatatlan (legalábbis számomra)ez az érzés amit gyakran érzek.Mióta nincs velem.Vagy mégis....
2010. jún. 16. 15:12
 6/8 anonim válasza:

Figyelj!

Ha ma éjszaka is lesz ilyen, akkor beszélj hozzá és mond hogy elengedlek vagy ilyesmi és ha képed is van róla a szobárban akkor fordítsd meg a fal felé vagy legalábbis úgy hogy nem látsd!! Barátnőmnél bevált!:)

Sok sikert!

2010. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel valószinüleg azt hogy könnyű beszélni. Én megértelek,de az utólsónak igaza van
2010. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.A legkedvesebb ismerősem halt meg.Néha esténként nekem is volt,olyan érzésem,h "képes lennék beszélgetni vele".Akkor csak egyszer feltettem magamban a kérdést,hogy miért ilyen nehéz.És rájöttem(vagyis csak belűről jött),hogy csak annyi,hogy attól féltem,hogy mindent amit megtanított,amit értem tett azt elfelejtem,elrontom,tönkreteszem.És azóta nem volt ilyen.Azóta könnyebb.
2010. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!