Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A nagymamám szellemét láttam?

A nagymamám szellemét láttam?

Figyelt kérdés
Amit most leírok az 1990-ben történt. A nagymamám 2 hónappal a karácsonyi ünnepek előtt halt meg. Karácsonykor nagymamám házában ünnepeltünk. a rokonokkal Amikor az egyik szobába benyitottam ott ült nagymamám a fotelben rémült arckifejezéssel mintha lebukott volna, hogy észrevettem. Kb 1 másodperc feléig láttam és utánna hirtelen eltünt. Az arckifejezésére most is emlékszem. Teljesen ledöbbentem. Nem tudom, hogy halucináltam vagy tényleg ott ült a fotelben. A szellemekben nem nagyon hiszek de teljesen élethű volt amit láttam. Ilyen soha többet nem fordult elő velem. Ezt nem meséltem el még senkinek.
2010. jún. 15. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egészen biztosan őt láttad, ne félj! Nem bánthat és csak az ünnep miatt a család közelébe szeretett volna lenni, biztosan hiányzoztatok neki,
2010. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kételkedő, aki a saját szemével látott olyan dolgot, ami keveseknek adatik meg. Ne kételkedj a látottakban, nem hallucináció volt. Ahogy az első válaszoló írta, hiányoztok neki, és veletek akart lenni. Félnivalód nincs, gondolom szeretted, és az emlékét is megőrzöd. Életed végéig segíteni fog valamilyen módon rajtad, olyan lesz, akár egy őrangyal. Csak higgy a szemednek, és többé ne kételkedj. Meg fogod tapasztalni a segítségét, amit az évek fognak igazolni.
2010. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen élethű volt. Nem asztráltest. Olyan volt mint amikor ránézel egy másik emberre.
2010. jún. 15. 12:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztok drogot vagy hasonló tudatmódosító szereket.
2010. jún. 15. 13:02
 5/10 A kérdező kommentje:
12:57 -esre. A nagymamám imádott engem.
2010. jún. 15. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
hát, nekem a nagypapám testvére mesélte, hogy egyszer, amikor felébredt, látta az anyukáját, ahogy fölé magasodik és nézi, de ahogy kinyitotta a szemét szinte rögtön el is tűnt. ekkor már idős volt, anyukája nem élt. és hát belőle meg nem nézem ki, hogy hazudott volna, szóval ki tudja...:)
2010. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
lehet, hogy csak elbúcsúzott tőled, hogya ha nem volt a halála előtt alkalma. Egyik rokonommal is törént ilyen. Egy bulin látta meg egy másik ember arcán és szerinte elbúcsúzott.
2010. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El tudott búcsuzni mielött meghalt?
2010. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem is őt láttad..

énis szoktam szellemeket látni nagyon ritkán de tiszta idegenek és nem látom olyan tisztán őket max. 2 másodpercig..

2010. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mi a nagymamám szellemét soktuk látni, azaz hallani, 5 éve halt meg, Alzheimer kóros volt, össze-vissza beszélt, az utolsó szava az volt, hogy akkor is hazamegyek, és este 9 kor iszok egy kávét, és bemegyek a szobámba.

el is felejtettük amit mondott, azóta a házában sokszor hallunk hangokat, és érezzük hogy ott van.


egyszer sem láttunk még semmit sem, csxak a riasztó a házban.


minden évben, a október 5-én, beindul este 9 óra felé, ebben a sorrendben.

4 9 7 8 3


ez az a sorrend a raisztóban, hogyha az ajtón bemegyünk a konyhába, és onnan a szobába, ez a riasztóban a zónák száma, amin átmegy az ember, ha bemegy az ajtón, onnan a konyhába, éés onnan a szobába, és utánna letelik a riasztás, és utánna kész, egy évig semmi sincs, csak a érzés, hogy ott van.


ennyi!

2010. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!