Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaz szellemsztorit írjatok...

Igaz szellemsztorit írjatok létszives jó?

Figyelt kérdés
olyan szellem történeteket szeretnék ami igaz de lehet nem igaz is de azt irjátok oda hogy nem igaz
2010. jún. 15. 14:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Légy szíves...
2010. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Ezek tökre igazak, így történtek, ahogy írom, de nem tudom biztosra, szellemek voltak-e, de nem lévén más magyarázat, valószínűleg igen.

az egyik ilyen sztorim a régebbi albérletemben történt. sok furcsaságot tapasztaltam ott, pedig teljesen új építésű ház volt. egyik éjszaka 2 körül értem haza. átmentem az előszobán és hirtelen egy jéghideg, rövid fuvallatot éreztem magam mellett. nagyon elcsodálkoztam, ez mi lehet. először arra gondoltam, hogy huzat van, de az összes ablak csukva volt és mégha huzat is lett volna, ennyire jéghideg nem lehetett, mert langyos kora nyár volt. az ablakok tökéletesen szigeteltek voltak. aztán éjszakánként többször hallottam csoszogásokat, mintha valaki topogna kint. az akkor is így volt, amikor egyedül voltam a lakásban. amikor kinéztem, nem hallottam semmit. aztán volt egy olyan is, hogy a lakótársammal egyik este kinn cigiztünk az erkélyen, beszélgettünk. majd hirtelen a szemem sarkából azt láttam, hogy a feje mellett elhúz egy kis fénygömb szerűség. akkor néztem oda jobban, amikor észrevettem, hogy a társam hirtelen a füléhez kap. kérdeztem, hogy te is láttad? mondja, mit? mondom azt a fény valamit? erre ő: nem látta, de érezte, hogy súrolja valami a fülét... aztán ő is látott fura dolgokat, pedig abszolút nem hisz az ilyesmiben. elmesélte, hogy éjjel arra ébredt, hogy kékes fény árasztja el a konyhánkat (üvegajtóink voltak). erre is próbáltunk magyarázatot találni, hogy talán kívülről világított be a fény, de ez nem lehetett, mivel a konyhában lévő ablak vakablak volt, a ház fala felé nézett.

a másik eset itthon történt, anyukámnál. egyik este a macska hirtelen ideges lett, felborzolta magát és meredten nézett a szoba egyik pontjába, ahol anyukám ágya állt. nem csinált semmit, ledermedve nézte és közben felpúpozta magát. természetesen mi nem láttunk ott semmit.

2010. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Igaz szellemsztori nem létezik.
2010. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

honnan tudod hogy nincsenek? csak mert nem hiszel dolgokban, még létezhetnek

ez olyan, mint a túlvilági élet kérdése, mondhatod hogy hülyeség, és vagy igazad lesz, vagy majd meghalsz és nagyot nézel...

2010. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha ilyen hülyeségeket írtok, akkor a ti hibátok lesz az éjszakám... XD
2010. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Nos nálunk mikor a mamám aki nagyon gonosz volt meghalt (hosszú szellemi s fizikai leépülés) az ágyát elégégettük. Mikor meggyújtottuk egy hatalmas fekete füst (8xnagyobb mint maga az ágy) jött elő belőle.

A szobájában a mai napig legalább 10fokkal hidegebb van mint bárhol másutt a lakásban pedig az ablak, fűtés ugyanolyan mint a miénkben. (anyu ott tartja a krumplit a pince helyett.

2010. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
durva :S
2010. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
Tanulj meg helyesen írni, légyszíves...
2010. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

"Tanulj meg helyesen írni, légyszíves..."

Szerintem meg nem az a lényeg, hogy helyesen írjon,hanem a válasz!Rendben, az is lényeg, de csak ha ezt tudod írni...vagyis inkább kritizálni, akkor nézegess Helyesírási szótárat, és ne itt fecséreld a drága idődet!

2010. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor édesanyám legjobb barátnője meghalt pár éve, a gyerekek miatt a nagymama (anyósa) odaköltözött, hogy segítsen.persze ők nem igazán kedvelték egymást, anya barátnője be sem engedte a lakásba.A vénasszony elkezdett rendezkedni, szinte mindent, fikókból ki másikba be, ruhákat máshová, stb. Majd egyik éjjel hatalmas csörömpölésre kelt fel a család, és azt látták, hogy amihez a nagyi hozzányúlt az egy az egyben a földre van kiborítva fiókostól, csomagolásból kiesve.Ekkor édesanyám barátnője még nem volt eltemetve, hamvsztásra várt, majd eltemették és minden ilyen elmúlt.

A másik mikor nagyapám meghalt, anyum mindig is szeretett viccelődni a papámmal és fordítva.majd miután meghalt anyu alkiáltotta magát, hogy Árpi, ha van túlvilág jelezz, és abban a pillanatban a boiler rögzített csöve kiesett a falból a fürdőben. nem ijesztő annyira, de el lehet rajta gondolkozni. . .

2010. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!