Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet "Szellemet"...

Hogyan lehet "Szellemet" idézni vagy valami hasonlót csinálni?

Figyelt kérdés

hogyan miként lehet "szellemet" idézni vagy valami hasonlót csinálni?

MINDEN ÉRDEKEL :)


2010. jún. 15. 21:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

igazából láttam hogy sok ugyan ilyen kérdés volt már. de sehol se láttam olyan választ ami teccene. Igazából azért érdekelne hogy haverokkal elüssük az időt meg marhuljuk egyet stb...

Sokan írták, hogy ne otthon csináljuk. ezért inkább akkor nemotthoncsinálnák. havem valahol. :D válaszokat előre is köszi

2010. jún. 15. 21:14
 2/13 anonim ***** válasza:
GOOGLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kell egy kerek asztal három ember téged beleszámolva pentagramm három gyertya [link] ez egy pentagramm ezt kell a kerek aasztal közepére rajzolni és három gyertyát elhelyezni három szögéhez és az a három ember is oda álljon ahol y gyertya van és csukott szemmel ezt mondjátok Hús a húshoz vé r a vérhez gyere haza megidézlek Hús a húshoz vér a vérhez gyere haza várunk téged és ha valami történik szólj majd mateka.szabo@hotmail.com
2010. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez gagyi. Melyik filmből koppintottad?
2010. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Őszintén.... Nem találtál még elég ilyen kérdést?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szellemet+id..

2010. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vok. Nem csak az ezotéria témakörben kérdezték már meg.
2010. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szellemet idézni úgy kell, hogy megjegyzed mit mond, és később szó szerint elismétled.
2010. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kedves 08:19 nem koppintottam amúgy meg hülye vagy
2010. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez koppintás, egyértelműen. valami filmben hallottam. egyébként csak gonosz lény lenne idézhető vele, ha működne, de ez nem működik..
2010. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minél bonyolultabb az idézés (több kellék, pontosabb idézőszöveg), annál könnyebb és valószínűbb, hogy sikerül. 2-3 embernek érdemes idéznie, ennél többel csak nehezebb.
2010. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!