Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha levadászok egy Ogrét és...

Ha levadászok egy Ogrét és egy Vámpírt, majd iszok a vérükből eszek a húsukból legyőzhetetlenné válok?

Figyelt kérdés
...keverék szörnnyé válok?
2018. jún. 16. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

A drog rossz



Ja nem


[link]

😂

2018. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de a pszichiátrián még kiköthetsz.
2018. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ogrék vére semmilyen mágikus erővel nem bír, a húsuk pedig förtelmesen rossz ízű, szóval nem ajánlom fogyasztását.


A vámpír meg élve (vagy élőholtan?) a leghasznosabb, kár lenne erre elpazarolni egyet is.

2018. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem, de hogy gyomorrontást kapsz az tuti.
2018. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ahhoz Lilith vére is kell.
2018. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ehez vámpirogre veret kell megkostolnod. Ismerek par helyet ahol talalhatok. Keleti szomszedunk az erdelyi hegyeken tul xd
2018. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de az biztos, hogy rókázni fogsz.
2018. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még csak 9 éves voltam. Annyira szerettem Shreket, hogy mindenemen ő volt. Minden lefekvés előtt Shrekhez imádkoztam, hogy megköszönjem életem amit tőle kaptam.


Shrek a szeretet mondtam, Shrek az élet.


Apám meghallotta és lebuℤizott. Tudtam, hogy ő csak féltékeny a Shrekért való imádatomért. F***sznak neveztem. Megpofozott és elküldött aludni. Most sírok és az arcom is fáj. Az ágyban fekszem, még hideg van. Melegség közeledik felém, érzem, valami megérint.


Shrek az!


Olyan boldog vagyok!


A fülembe suttogja, ez az én mocsaram. Megragadott az erős ogre kezeivel, és négykézlábra terít. Készen állok! Széttárom a sℯggem Shreknek. Behatol a sℯgglukamba! Nagyon fáj! De Shrekért megteszem. Érzem, ahogy a sℯggem szakad szét, miközben nedvesek lesznek a szemeim. Felé tolom magam, akarom, hogy Shrek boldog legyen. Hatalmasat ordít, miközben szeretetével feltölti a sℯggem! Apám benyit, Shrek egyenesen a szemébe néz. Azt mondja, mocsár mindennek vége. Shrek az ablakon át távozott.


Shrek a szeretet, Shrek az élet!

2018. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM BÍROM VÉGEM VAN XD
2018. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!