Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ouija-tábla használata veszélyes?

Ouija-tábla használata veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:38
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
85%

A szellemidézés veszélyes dolog. Számos olyan történet kering, ami arról szól, hogy valaki öngyilkos lett néhány héttel a tábla használata után, mert megőrült a szellemek társaságától. Akad olyan is, aki az iskolaudvaron ájult el a tábla használata közben, majd kómába esett és ott is maradt. Van, akit állítólag üldöznek a szellemek, miután használta a beszélő táblát. Egyik történetben sem lehetünk biztosak, ám tény, hogy ennyi riasztó és óvatosságra intő véleményt semmilyen, a szellemvilággal vagy jóslással kapcsolatos más eszközről nem hallani.


Forrás: nana.hu


Nem hiszem, hogy nehéz lett volna rákeresni...

2010. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
91%

Előző vagyok, néhány jó tanács még:


Kis quija folklór:

- Soha ne használd a táblát egyedül

- Ne kérdezz Istenről

- Ne kérdezd meg, mikor fogsz meghalni

- Ne használd a táblát, amikor beteg vagy, vagy nagyon lehangolt, mert könnyebben megszállnak a szellemek

- Az első quija táblák állítólag koporsófából készültek

- Amikor egy quija táblát elégetnek, az sikító hangot ad

- Ha egy szellemmel lépsz kapcsolatba, mindig köszönd meg a válaszait és köszönj el tőle, különben megharagszik rád, és kísérteni fog

2010. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

A varázskör meg tud védeni a szellemektől, amit a quija-táblával idézel.

De vigyázni kell, nehogy megtörd, mert akkor léket kap a hatalmad.

Hogyha olyan ember használja, aki pl.: védővarázslatokat rakott magára előtte, akkor nem veszélyes.

Ha nem használtad még, és nem értesz hozzá, akkor igen; veszélyes.

2010. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
és mit csinálhatnánk hogy ne legyen veszélyes?
2010. jún. 24. 09:25
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
ne használd...az élet csupa rejtély és ez így jó. Ne akarjunk mindent tudni mert ugy már nem lesz izgalmas, nem lesz értelme az életnek. Ha valami jó hírt kapsz a táblátol pl. egy munkahelyi előléptetésről akkor lehet hogy elbízod magad és nem végzed rendesen a munkád, talán ki is rugnak. Ha rossz hírt kapsz akkor lehet hogy majd nem tudsz szabadulni attól a gondolattól, és ha valamit már gondolatba elszúrsz akkor nem lesz sok esély arra, hogy a való életben megold. Szerintem ne használj ilyet, engem is érdekelnek az ilyen dolgok, de valahogy mindig is tartottam tőlük, nem mertem hozzájuk fordulni...
2010. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Nesi81 ***** válasza:
85%
Ne használja az,a ki nem tud vele bánni. Ha nagyon érdekel, vannak erre tanult, megfelelő emberek.
2010. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
86%

Van egy áthidaló megoldási javaslatom.

A Ji-King amit nekünk magyaroknak leginkább Müller Péter Jóskönyve tolmácsol, nem veszélyes a fenti értelemben, bár a jövőnk, sorsunk izgága firtatása nem mindig előnyös.

Racionális ember vagyok, de a Ji-King módszere szerinti válaszok olyan bölcsességre és valós tudatosságra utalnak, hogy elállt a szavam tőle. Használd kellő tisztelettel, mondhatnám alázattal és csak indokolt esetben. Nem baj ha először nem hiszel benne, nem sértődnek meg a Jóskönyv bölcsei.

2010. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
7%
Paranormal Activity itt mindent megtudsz.. veszélyéről.. nézd meg.. ez egy nagyon jó film.. méghozzá igazi felvételek.. ^^
2010. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
65%

Én hiszek benne,de rendesen nem próbáltam.

Viszint ha valaki elkezdi,akkor annak a normája szerint csinálja elejétől a végéig,nem csak leülni,aztán kérdezni.

2010. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
29%
szijja..én olvastam rola de veszélyes dolog használni és más szellem idézés is veszélyes..én csak ennyit tudok rola...
2010. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!