Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem merem megnézni az én...

Nem merem megnézni az én képemet! Tapasztalat? Bővebben lent. Szkeptikusok nem érdekelnek, bocsi

Figyelt kérdés
Ha éjfélkor égő gyertyával a tükör elé állsz és a hátad mögé nézel megláthatod az én képedet. Te láttad már a tiédet? Állítólag borzalmas látvány. Kommentek?
2010. júl. 8. 15:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
50%

Inkább hívd fel Bloody Mary-t a személyes telefonszámán...

Vérrel felkened a tükörre hogy:666

Megjegyzem hogy leginkább foglaltat jelez de lehet neked sikerül elérned :D

2010. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

ha nem veszi fel a telefont itt egy e-mail cím.én 6tegnap hívtam hozzám teázni kedves egy ember:D


E-mail:megdöglesz@pokol.hu :D

2010. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy fésülködni is kell közben :)
2010. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
az énkép az, amilyennek látod magad :) tükör nem kell hozzá :) Más néven kéne illetned ezt az idézés jellegű bepillantást.
2010. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
az árnyékom.. igen az én vagyok ... bár ez relatív :D
2010. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez egy nettó hülyeség,de engem kegyetlenül emlékeztet a Rejtélyes Igazságok egyik részére.
2010. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire akarsz természerfeletti dolgot, akkor idézz szellemet, vagy démont. Vagy beszélj az őrangyaloddal.
2010. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Valaki előttem már mondta, de azért elmondom mégegyszer, hogy ez ez egy idézés. Szellemet, meg démont ne próbáljatok idézni, veszélyes!
2010. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
nem fogjátok fel ,hogy ilyenek nincsenek ?
2010. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Mint már mondtam szerintem ennek köze van a Rejtélyes Igazságok egyik részéhez. Ott is hasonló volt a dolog,csak ott az történt,hogy egy átok hatására egy nő,ha a tükörbe nézett,valami rusnyaságot látott,de kívülről semmi nem látszott rajta.Állítólag ez megtörtént,én nem hiszem el,de ez lehet,hogy valami legenda,és köze van ehhez is,esetleg egyik a másikból alakult, variálódott. Különben meg,ha még igaz is lenne,azt aki tisztában van saját magával azt nem érheti nagy megrázkódtatás.
2010. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!