Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam aznap este?

******?! kérdése:

Mit láthattam aznap este?

Figyelt kérdés

Nemrég szabadultam óvadékkal. Mennyi ideg is voltam bent, három vagy négy hétig? Már igazán nem tudom. Miben kapcsolódik a kérdéshez? Passz... A sitt után az éjszaka kényelmes volt és sokkal tágasabb, mint a cellám. Éreztem a friss szellőt , a szemészedok szelíd zaját, ahogy veszekednek... Közben tűzoltók és rendőrök egy ismerős lakásánál nem messze, alig egy utcányira tőlünk. Kirabolták őket? De miért voltak ott tűzoltók? Még tűz sem volt. Mialatt tömeg gyűlt össze, hogy helyszínre érjenek én egyedül maradtam az éjszakában. Nem mentem oda, mert házi-őrizetben voltam. Félreértés ne essék, nem követtem el bűnt. Az egyedüli bűnöm az, hogy motorral voltam gyorshajton és BUMM! Teljes sötétség... Most itt vagyok, vagyis ott voltam este néztem a csillagokat nagyon...unalmasak voltak. Eközben egy piros pislákoló égitestre lettem figyelmes. Azt hiszem percekig néztem, mint ahogyan a macska követi a lézert úgy követtem azt a pislákoló piros fényt. Nem tudom mi volt az, de nagyon volt, mint a csillagok és eltűnt aztán megjelent. "telefon! Hol a telefom?" volt nálam telefon, képeket is csináltam, de nem volt rajta az piros pislákoló égitest. 'WTF!' gondoltam magamban. Utána videót akartam csinálni, de eltűnt. Esélyem sem volt, hogy felvegyem sok pénzt keressek a képekkel, videókkal. Miért? 16,x Mpixel. Talán jobbat kellet volna vennem? Fene! Mi volt az, amit láttam?


Megjegyzések:...


Szabadulás: kórházban töltött időre utalva.


Sitt: kórház.


Calla: kórházi szoba.


T/N.: lehet, hogy az írásom furcsa. Hogy miért? Kezdő kérdező vagyok, talán úgy 1-2 év múlva anélkül tudok majd kérdezni, hogy mesélésnek tűnne. <<-- ennek bizonyos okai vannak. Túl sokat olvasok és megfertőzte az agyamat.


2019. aug. 24. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Még az óvadékot magyarázd el. Az biztos a paraszolvencia volt az orvosok zsebébe.


Mindez a Föld melyik szegletében?


Diszkók szoktak ilyen fényszarokat vetíteni az égre, mint a Sziget fesztivál is csinálta a csillaghullás éjszakáján idén, nyilván nagyon jópofa volt aki kitalálta.

2019. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nincs a közelben, de még a távolban sem. Az óvadék? Az volt a szabadulásom saját felelősségre.
2019. aug. 24. 17:42
 3/13 anonim válasza:
100%
ilyen piros fényes valamiket én is láttam az égen pár hónapja, csak én legalább ötöt, egymás után mentek aztán eltűntek. sajnos én sem tudom mik lehettek ezek, de érdekes látvány volt xd
2019. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Te nem úgy kérdezel, hogy mesélésnek tűnik, hanem teljesen más jelentésű szavakat használsz, mint kellene...lehet egy repülőt láttál....
2019. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Tipikus. repülök aljan van. Mindig pislog. Gondolom szepen egyenes vonalban is haladt
2019. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Repülő? Már nem is tudom mikor láttam repülőt. A civilizáció mérföldekre van tőlünk. Mióta emlékszem egyáltalán nem láttam repülőt az égen, bár az is igaz, hogy nemigen szoktam bámulni az eget. A lakossági arány alacsony és azon is gondolkodtam, hogy drón vagy valami ilyesmi, viszont, mivel olyan alacsony a lakossági arány, hogy mindenki tud mindent a másikról... Ki lehet zárni. <<-- lejjebb el is mondom miért.

Nálatok 2019-et írnak, igaz? Mi-nálunk még mindig a 18.század közepén járunk. Ha kijön a rendőrség vagy a tűzoltóság olyan nagy esemény, hogy a nagy tömeg azonnal körül veszi őket. Ilyen nemes esemény során néha attól félek, hogy szétszedik a kocsikat és elteszik emlékbe. Ez esetben, ha fogdára viszik őket még unalmasabb lesz a környék, nem igaz? De nem tudom. Lehet, hogy a múltba tévedt egy repülőjárat? A környéken lévő Lordok és Misszek nem tudnának róla, hogy esténként repülők szelik az eget? Biztos vagyok benne, ha így lenne az vének (idősebbek) tudnának róla. Miért? Hatékonyabban dolgoznak, mint a légierő vagy a katonai hírszerzés. Nem létezik olyasmi, amiről ne tudnának. 24 órán át megfigyelés alatt tartják az egész környéket. A rendőrségnek csak annyi dolga van nálunk, hogy elviszik azt, aki valamilyen bűnt követett el, még nyomozniuk sem kell. Éppen ezért a bűnözési arány gyakorlatilag nulla. Azon gondolkozom, ha valaki drónt rejtegetne, rajta-kapnák és boszorkányság miatt elítélnék. Még elrendezett házasságok is vannak. Ha két azonos vagy közeli korú gyerekem van, már tudni lehet, hogy össze fognak házasodni. Nem létezik olyasmi, amit ne tudna egyik a másikról. <<-- Azért írok erről csak hogy ne írjatok drónt.

2019. aug. 24. 21:50
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

nem tudom azét ma már egy repülőnek az éjjeli fényjelét felismerni, nem?

...hát eléggé töret ez magyar, de javítom ki most nem

2019. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet már én is láttam, az még lassan fel és le is ereszkedett fél óráig ugyanazon a pontján az égnek, tehát a repülőt kizártam. Nekem veled ellentétben még sikerült videot is készítenem róla és fel is raktam Youtube-ra, mégse lett híres. Tehát ne aggódj, pénzt biztosan nem vesztettél rajta :)
2019. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha ilyen gyakori jelenség, miért nem lehet pontosan tudni mik ezek?
2019. aug. 24. 23:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk en sem értem miert nem vethetök be ilyen esetekre pl plane amikor akàr több oras/napos jelenségekröl van szo az olyan hiper szuper tavcsövek amikkel bolygokat sasolnak.


Minden egyes felvetel magan vagy tarsadalmi jellegü meg telefonos. De akiknek valoban köze lenne hozza mert erre van specializalodva (masik eletjeleke keresese stb)azok csak a marsot nézik meg a holdat meg minden mast.

2019. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!