Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan tudnám magamat vonzóbb...

Hogyan tudnám magamat vonzóbb célponttá tenni egy elrablásra (természetesen itt földönkívüli elrablásról beszélek)?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alatt tudomásomra került, hogy léteznek olyan csápos idegenek akiknek a csápjainak a végén női nemzőszervek vannak. Én még nem vagyok erről teljesen meggyőződve, ezért akarok elébe menni a dolognak.

Szóval, esetleg vannak tapasztaltak itt ebben a témában? Ti hogyan csalogattátok magatokhoz először a földönkívülieket? Lehetséges, hogy a nemiszervem mérete hátráltató tényező? Segít ha esténként kígyóuborkát celluxozok a megfelelő helyre?



2020. jan. 7. 16:14
1 2
 1/12 gublug ***** válasza:
79%

De huje vagy HAHAHAHAHAHAHA azt a noi nemiszerves csapos dolgot en irtam ki

...de a kigyouborkas megoldasod...lehet elocsalogat vkt az univerzum melyebol... HAHAAHAHAHAHAH


Az elso kerdesre a valasz:

Vizsgald meg az eddig megtortent emberrablasokat es huzz parhuzamot koztuk mentalis es fizikailas kondiciojuk alapjan. Ha megvan az atlag eredmeny, applikald magadra.

2020. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia első, akkor most mégse léteznek? Jó lenne ha még időben szólnál mert most vagyok a SPAR-ban és már ma szeretném elkezdeni a kísérletet
2020. jan. 7. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

rettentő ostoba vagy, hogy elhiszed ezt!!!!

mindent elhiszel???


na mindegy ötleteket azért adok:

1. volt h azt olvastam h egy nő kaparta a sorsjegyét és hírtelen elájúlt. később a mobiljába nézett s 40 fotót látott benne amia földönkívüliek elrablását vélte felfedezni-pedig nem is emlékszik rá.


2. azt olvastam h fekete gyertyákat gyújtott kört rajzolt stb. valami rituális idézés.


3. azt olvastam h kinyitotta a csakráit.

amikor a keresztcsonti -szexuális csakrájához ért nagy orgazmust élt át és elrabolták ezért az ofók.


4. volt aki szimplán csak sokat járt az erdőkben vagy elhagyatott helyeken.



olyan ronda vagy, hogy rendes nőket nem tudsz felszedni és inkább földönkívüliekkel hegyegnél???

csak úgy írom, hogy mindegyik csúfronda.


ami hetyegne veled az alacsony, szürke és csámcsogóan, nyámmogóan beszélnek. erre is gondolhatsz.

a megfigyelő kütyüjük lebeg, zummogós hangot ad ki.

van h az arcodra tesznek fekete lyukacsos maszkot h lebénúlj.

plussz nézz sok földönkívülis videókat, rajzolgass stb.

rajzold le h hetyegsz velük stb.

csak foglyák majd az adást.


ha neked ez ad örömet...

2020. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gublug ***** válasza:
Leirtam a megoldast az elso komment utolso reszeben.
2020. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Legyél minél ostobább! Ahogy nézem, az ufók mindig a leghülyébbeket viszik el.
2020. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szia DiBtina!

Én tudós embernek vallom magam, ez egy kísérlet!!!

És nem velem, hanem a földi nőkkel van a baj, meer nem elég inteligenciájuk, nem érnek fel hozzám! Ezért keresek intelligensebb letformákat!

Mindenesetre a választ köszönöm, a tippekét mindenképpen jár a zöld kéz. Szerintem majd az orgazmussal próbálkozok mert a többi kicsit ilyesztö.

2020. jan. 8. 09:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Írásodból látszik, hogy egyre jobban hat az a pálinka. Ha így haladsz, hamarosan meglátod a földönkívülieket, sőt, még elefántokat is.
2020. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kérdd majd a Jóistent adjon "szuper erőt" neked, beszélgess vele erről..
2020. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, hogy ezt a kérdést vajon miért nem tették át a humorba.
2020. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Először is költözz Amerikába. A legtöbb embert onnan lopkodják.
2020. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!