Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik kapcsolatban állnak az...

Akik kapcsolatban állnak az idegenekkel, vagy rabolták már el őket idegenek, azok tudnának egy részletes élménybeszámolót tartani?

Figyelt kérdés
A lényekről, hogy mit csinálták, mikor történét, ilyesmikre lennék kíváncsi. A komolytalan, viccelődő, trollkodó válaszokat nagyon szépen kérem hogy más témába tessék berakni.

2020. jan. 11. 18:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, az sem véletlen, hogy anyum teljesen leépült szellemileg, nem maradt bent a házban szívesen még nappal sem..persze egyből mondták a dokik, hogy demens. Már sajnos meghalt, de már idős korban. (84.éves) Amúgy régen, ahol ők laktak előtte csendőr laktanya volt, és beszélték, hogy sok szörnyű dolog történt ott régen.
2020. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 george1113 ***** válasza:
57%

Például kiskoromban majdnem meg folytott egy démon. Ott feküdtem az ágyon moztulatlanul, égett a villany. Egyszercsak nem tudtam meg mozdulni. és valami erősen szorította a nyakam, kb 3 percig. De valamiért elengette. Azóta nem merek ablaknál aludni. Mikor elengedte, én leblokkoltam teljesen, az unokatesóim ugráltak az ágyon 5-6 évesek lehettünk. Felkeltem és csak ott álltam a sarokban nem értettem mivolt ez. Sokkot kaptam. Aztán félóra mulva, megrémülten monda az unoka tesóm, hogy, 'valami megfogta a nyakam', rögtön tudtam hogy ő is oda feküdt, a többiek nem figyeltek, ugrándoztak az ágyon, játszottak, de akkor mi ketten nem tudtunk már játszani. a tesom nem tudta akkor hogy velem is azt történ félórával előtte,nem mondtam el neki. azóta se mondtam el neki. És lehet már nem is emlékezne rá..


sokzor,3-4 évesen, rám zárta valamia köpönyeg ajtót. Nem tudtam kimenni a házból, úgy vett ki a szmszéd az ablakból én meg sírtam. Vagy a tv-beszélt hozzám, mikor kb 3 éves voltam, mikor a mamám bejött akkor a normál adás ment, mikor kiment, a bemondó néni hozzám beszélt. De nem emlékszem hogy mit. Van még sok de szerintem ennyi bőven elég.

2020. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 george1113 ***** válasza:
44%
Wonny! Nincs olyan hogy beteg valaki szellemileg a szellemiség nem fizikai, hanem szellemi! Így, egy másik szellemmi hatás rombolhatja, kerítheti hatalmába. De viszont fordítva érvényes, ha szellem/lékek, beteg, akkor rámehet a testre.
2020. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 george1113 ***** válasza:
45%
Igen, leépült, hatalmába kerítették a démonok, ilyeztgették.
2020. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 george1113 ***** válasza:
45%
Most mindenki beilyedt hogy eltüntetek?
2020. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Így lehetett..mindig panaszkodott szegény, hogy nem magyarul egész éjjel folyamatosan beszéltek hozzá. Pedig nem volt örült! Amúgy normálisan viselkedett.
2020. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 907 ***** válasza:
100%

Kicsit eltérő téma, a következő történetem még iskolás koromból származik.

14:00 óra körül vége volt a tanításnak, megbeszéltem 2 ismerőssel hogy találkozunk utána. Kereken 14:00-kor elindultam az iskolából, nem sokkal később a két ismerősöm szembe jöttek autóból, kiszálltak, majd közölték hogy merre voltam ennyi ideig? Mire én ezt nagyon furcsának tartottam. Egyikőjük -aki a volán mögött ült- csak ennyit mondott: Hat óra múlt! Ránéztem a telefonomra,18:15-t mutatott. Az érdekes az az volt, hogy a szokásos úton mentem, az út hossza kb. 20 perc lett volna,nem álltam meg sehol, és a mai napig nem tudom hol lehettem kb. 4 órán keresztül.

Végül kiderült hogy az ismerőseim 3x körbejárták az utcát ez egy hosszú egyenes utca volt (nem találkozunk össze és én sem láttam őket), az iskola épületében is bent voltak, ahol mondták hogy már rég elindultam onnan.

2020. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!