Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek Egyiptomban,...

Szerintetek Egyiptomban, valóban idegenek (Ufók) tevékenykedtek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban gondolkoztam el a dolgon, hogy Egyiptomban, az Istenek, Valóban idegenek voltak, vagy az állatokat Istenítették? A fal képeken, festményeken, földönkívüliek (annunakik?), vagy a papok által képviselt, fejdísz, jelmez látható?

abból indultam ki, hogy a nép 'hiszékenyebb' volt, a történelem számos példával rendelkezik... talán a legkorábbi a mozik világából származik.

a képek:

[link]


[link]


itt meg mintha a szárny a kézhez lenne erősítve:


[link]



2020. febr. 10. 07:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
lehet erröl 907 többet tudna mondani ha itt lessz :O
2020. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%

Ma is társítunk tulajdonságokat egyes állatokhoz. Erős, ravaszság, kitartás, gyorsaság, stb. Akkoriban is így volt.


Mi van, ha az általuk elképzelt istenek személyiségjegyeit őket állatokként ábrázolva mutatták meg? Sokszor több állatként egy testben.

2020. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomban is lehet, de Chiléről dokumentumfilm is volt ahol volt egy falu aminél a polgármester hivatalosan is bejelentette a dolgokat amiket tapasztaltak az ott lakókkal együtt.
2020. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

Idegenek igen - a rabszolgák nem egyiptomiak voltak.

.

Ma is "rőkalelkúnek", "nyúl bátorságúnak" nevezünk embereket, akik egyáltalán rókát, vagy vadnyulat sem láttak életükben (esetleg állatkertben, de az nem mérvadó, mert nem természetes környezet).

.

Azt, hogy az ÓKORI egyiptomiak innen "talán a legkorábbi a mozik világából származik" vették volna a sugallatot, erősen kétlem.

2020. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4 voltak - vannak olyan esetek, amikor a moziban kitört a pánik, vagy rémálmok gyötörték a nézőt... Nem a moziból vették az ötletet... gondoltam az egyértelmű...

Nem egy eset szól arról, hogy megtévesztés gyanánt beköltöztek ezzel megriasztva az ellenséget... néhány hagyományban még mindig örzik...


"Idegenek igen - a rabszolgák nem egyiptomiak voltak." Ez esetben az egyiptomiak melyik kasztba tartoztak?


Viszont, köszönöm a választ és a válaszokat, s várom a továbbiakat is. 🙂

2020. febr. 10. 14:33
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi erővel az összes istenségábrázolásra rá lehetne fogni hogy tulj.képpen idegenek voltak - akár Zeuszra, vagy Jupiterre vagy az összes istenségre.
2020. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nappak piramis éjszaka űrhajó
2020. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon jó kérdés! Itt először abból kellene kiindulni, hogy Egyiptom története sokkal régebbre nyúlik vissza annál, mint amit erről hivatalosan tanítanak. Kezdetben az első időszakban ezek az istenek uralkodtak.


Több lehetőség van, az egyik az, hogy valóban idegenek voltak, én az állatkinézetűek közül macskaemberekről olvastam, bár ők nincsenek itt ábrázolva. Az, hogy önmagában véve az állatfejeket miért társítják az istenekhez, ez jó kérdés, mert egy isten simán lehetne emberfejű is. Nem kizárható, hogy tulajdonságokat is szimbolizálnak velük kapcsolatban. De elgondolkoztatóak a megnyúlt fejű uralkodók is.

Mivel az akkori emberiségnek még más volt a lelki felépítése, és több úgynevezett tisztánlátóő volt mint manapság, emiatt azt sem lehet kizárni, hogy ezek a lények nem a fizikai létsíkon léteztek, és egyes látók ilyennek látták őket. Például a Hathorokról is ezt olvastam, ezt ők üzenték magukról, ez a könyv magyarul is megjelent. Azt mondják, hogy akkoriban itt voltak a mi dimenziónkhoz közel, és a tisztánlátók ilyennek látták, amilyennek a szobor ábrázolja őket. Bár nekik nem állatfejük van, viszont a fülük az más, mint a miénk.

Tehát mindent egybevetve sokféle lény járt ott akkoriban, és ezek a felsorolt lehetőségek szerintem nem is zárják ki egymást.

2020. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 907 ***** válasza:
73%

#7-es: Ezt a hírt én is olvastam, de meg kell hogy nyugtassalak, egyáltalán nem támogatnám soha egy betegséggel (ez esetben vírussal) való hamis állításokat, hiszen a fő cél hogy minél előbb meggyógyuljanak a fertőzöttek, és megálljon a vírus terjedése. Tudomásom szerint Magyarországon még nincs jelen a járvány, viszont sokan a biztonság kedvéért már orvosi maszkot vásároltak maguknak az esetleges fertőzésveszély elkerülése végett.


Kérdezőnek: Elnézést az OFF-ért. Egyiptom témában a piramisokhoz szólnék hozzá, innen a földönkívüliekkel kapcsolatos elméletem. Az ókorban még nem voltak emelőgépek, vagy egyéb építészethez használatos eszközök. A matematika mint tudományág is hiányos volt akkoriban, mégis mértani pontossággal voltak felépítve a piramisok. Feljegyzések ugyan születtek építkező emberekről (szerintem azok kisebb épületszerűségeket ábrázolták), viszont ha utána jársz egy kicsit, lehetetlen hogy azokat a hatalmas építményeket /piramis/ az akkori ember építette volna saját kezűleg. Rovásírás és egyéb ábrázolások is fellelhetők a korból, az egyik például egy csészealjat ábrázol.

2020. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Tisztelt 907,ön nem tud egy kicsit pontosabb információkat az idegen fajokról?


Semmi kekeckedés ,csak hogy ön elméletileg egy elismert ufo-kutató,de ezidáig mégsem láthattunk öntől részletes beszámolót egy idegen fajról sem.


Talán titkosak az adatok?


D.v.

2020. febr. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!