Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek abban hogy a plejádok...

Hisztek abban hogy a plejádok eljönnek a földre 2012-ben?

Figyelt kérdés

Én hiszek benne ,


kérlek benneteket hogy a trágár vagy esetleg kioktatástól kíméljetek meg.


2010. júl. 27. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
90%
kik azok a plejádok??
2010. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
sok minden hülyeségben hiszek, de ebben nem.
2010. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:

elsőnek: [link]


Am én sztem nem fog semmi történni 2012-ben. Sokan azt mondják világ vége, meg ilyenek, mert a maja naptár bla bla bla ezt már úgy is ismeritek. De a maja naptár egy új kezdetet mutat, nem pedig a véget. Ha ebből a szemszögből nézzük, kedves kérdező akkor viszont elképzelhető, hogy eljönnek, hiszen ők mindig egy új kezdetnél jelennek meg. Az más kérdés, hogy ki hisz, meg ki nem az ilyesmiben :) Majd kiderül.

2010. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 BlackSword ***** válasza:
63%
Nem, bnem fog idejönni a plejádok csillagkép, de még Sukermen, és ET sem fog visszatérni... Minden meghívott vendég lemondta a meghívást...
2010. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat,


Még sokan nem ismerik a plejádokat remélem hogy azért minél többen megismeritek.

2010. júl. 27. 22:29
 6/95 A kérdező kommentje:
Minden esetre ha eljönnek akkor aztán lesz meglepetés már nagyon várom :)
2010. júl. 27. 22:30
 7/95 anonim ***** válasza:
ez egészen új lehet, erről még nem is hallottam. le tudnád írni a saját szavaiddal? látom a linket, de nem mások leírására vagyok kíváncsi, hanem a tiédre.
2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:
Beavatlak :) na szóval a plejádok a plejád csillagrendszerben élnek. Ot kábé 200000 fajta idegen él abban a csillagrendszerben mind nagyon fejlett és hatalmas nagy tudást birtokolnak , más más bolygókon laknak. A plejádok fénylények amelyek egy szövetséget hoztak létre azért hogy meg védjék és oltalmazzák a földet. Védő falat emeltek a föld köré amely meg véd minket a káros sugárzástól. Köztünk is vannak plejádok azért hogy felfedjék titkaikat és leleplezzék azokat a dolgokat amik a igazi világban folyik , mert nem a politikusok hanem más emberek irányítják a föld összes dolgát.Már voltak itt a plejádok és felvették velünk a kapcsolatot de sajnos a sötét kormányaink ezeket eltitkolják előttünk. A plejádok segítenek nekünk és azt mondták, hogy több százezer hajóval fognak jönni és segíteni nekünk. Fejlesztenünk kell szellemi és lelki energiáinkat , nekik olyanok vagyunk mint ha a még a föld csak a óvodába járna , hát ennyi , remélem elég.
2010. júl. 27. 22:48
 9/95 anonim ***** válasza:
100%
Aha. És ők hozták a majákat a Földre. Néha sajnálom hogy bezárt a Lipótmező.
2010. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen a válaszodat :)
2010. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!