Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék miért vadásznak...

A kis szürkék miért vadásznak 0-ás Rh- emberekre, mitől különlegesek számukra az ilyen vércsoportú emberek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is 0-ás amúgy, mégsem jöttek ide 😊
2021. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
Este jönnek, megkérdem neked.
2021. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem vadásznak rájuk, hanem vonzzák őket. A 0 Rh- egy nagyon különleges vércsoport, tulajdonképpen az egyetlen, amiért az emberiséget létrehozták. Sajnos a szürkéknek nem sikerült teljesen kifejleszteni a kívánt vércsoport típusú embereket, csak annyit tehettek, hogy a földi evolúcióra bízták, és ezek a vércsoportú emberek tudatalatti delta-hullámokkal jelzik számukra, ha a világra jöttek. Ilyenkor a szürkék nem betakarítják őket, hanem szimplán felengedik a 0 Rh- embereket a hajóikra. Eléggé érdekes felállás, mivel az ő kultúrájukban az embertenyésztés is elvi akadályokba ütközik, megvetendő dolog és tiltja a törvényük. Azonban ez a vércsoport pont úgy lett fejlesztve, hogy vágyat érezzen arra, hogy felajánlja magát nekik és tulajdonképpen egy nem-akaratlagos, de saját döntés által vezérelve velük megy, hogy felhasználhassák. Számunkra, embereknek ez elég egyértelmű, hogy nem igazságos, mivel ha alapból így lettek "programozva" ezek az emberek, hogy tenyészállattá akarjanak válni, akkor az nem "saját döntés". Azonban az ő moralitásuk teljesen más, komplexebb és a törényhozásuk is metapszichológiai alapokat vesz figyelembe, amely a tudat teljesen más értelmezését használja, lévén, hogy négydimenziós civilizációról beszélünk.


Amúgy alapból mindkét fajta antitest jelenléte a vérben egyidejűleg számukra elengedhetetlen, a másik szempont pedig az, hogy antigénmentes legyen is az emberi vér. Így ebből a szempontból a 0 Rh- vércsoport az egyetlen, ami használható. Főként rekreációs, élvezeti célokra alkalmazhatják, de bizonyos szerkezetek hajtóanyagának előállításában katalizátorként alkalmazzák még ezt a típusú emberi vért.

2021. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Már el is képzeltem a kis stüszivadászokat sörétessel a kézben, Elmer Fudd kalapban: "Be wevy quiet I'm hunting wheseus negatives".


Hármas, honnan ezek a mélyen szántó ismeretek a kis pernahajderekről?

2021. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as ez egy horror filmbe is elmenne. Remélem nem igaz, elég ijesztő még belegondolni is.
2021. ápr. 2. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

4-esnek:


Most találtam ki az egészet, csak hogy látni lehessen, hogy az ember milyen komplex idiótaságokat képes összehordani röpke pár perc alatt, amit az emberiség egyes rétegei akár egyből is elhisznek. Pusztán tanító célzattal tettem, amit tettem.


3-as voltam, AB negatív

2021. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
6 sajnálom, hogy lepontoztalak, én nagyon jól tudom hogy nem mondhatod azt hogy ez mind igaz amit írtál és a forrásod sem nevezheted meg.
2021. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy még nem hangzott el egy KÖZTUDOTT szó.
2021. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!