Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nagyon para valós ufós sztorik...

Nagyon para valós ufós sztorikat tudnátok mesélni nekem?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza melóból és így elalvás előtt szeretek para sztorikat hallgatni, olvasni főleg ufókról. Manapság szinte alig lehet hallani róluk, szerintem már nem érdekli őket ez a bolygó. Lehet tovább léptek más bolygókat felfedezni. Bezzeg a 90-es években rengeteg történetet lehetett hallani, az volt az ufó jelenségek aranykora: Színes ufó magazin, Nulladik típusú találkozások Déri Jánossal késő este, az X akták ment a tévében, MIB Sötét zsaruk, meg akkor még a leghülyébb emberek is ufós sztorikat meséltek egymásnak. Ahh, de imádtam a kilencvenes éveket!:)

2021. ápr. 29. 07:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Lementem a pincébe mert zajokat hallottam, nagyon megijedtem, de aztán rájöttem hogy a megkötözött lány ficánkol.
2021. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Jelek. A függetlenség napja.

Jó kis filmek.

2021. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van egy "A Világ Legnagyobb UFO Rejtélyei" című könyv. Az tele van olyan sztorikkal amikre vágysz. Ha valahol megtalálod online, megoszthatnád. Olyan történetek vannak benne, hogy kb. wc-papírra nyomtatták a könyvet.
2021. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!