Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem furcsa, hogy pontosan 10...

Nem furcsa, hogy pontosan 10 éve rakták ki ezt a videót, és pont most, 10 év után kezdenek el nyilvánosságra hozni információkat az ufókról? Hisztek ebben? Mit gondoltok erről? Igaz?

Figyelt kérdés

Videó link:


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 27. 14:03
 1/4 anonim válasza:
86%
Az UFÓ-k ismerik a 10-es számrendszert és a Gergely-naptárat? Vagy mire akarsz ezzel utalni?
2021. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

A konteókat az ezotériába kérjük.

A törvények szerint pont 10 év a titkosítás ideje.

Azért hozták nyilvánosságra pont 10 év múlva.

2021. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Több észrevételem is van:

1. A videó szerint a telefonbeszélgetés 1997-ben történt meg. Ami nem 10 év és még csak nem is kerek szám.

2. A videó szerint az idegenek csökkenteni akarják a Föld népességét, 1997 óta az emberi populáció nem hogy csökkent, de egyenesen nőtt és egyik legnagyobb problémánk ma is a túlnépesedés. Szerintem egy transzdimenzionális fajnak, ami beépült az amerikai hadseregbe is pokoli egyszerű lenne ezt a folyamatot számukra pozitív módon manipulálni.

3. A Pentagon a most nyilvánosságra hozott jelentések alapján elismerte, hogy az UFO-k fenyegetést jelentenek. A jelentéseket pedig attól a Pentagontól származnak amelyikbe elvileg az alienek beépültek.

4. Egy ilyen faj számára valószínűleg az emberek alig többek a hangyáknál, szerintem nem vagyunk éppen rabszolgának alkalmasak.

2021. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Ja!

megnézném, ahogy a kérdezőből megpróbálnak bármiféle munkát, vagy valami értelmes tevékenységet kicsiholni.

Én az idegeneknek drukkolok, de szerintem ez még kevés lesz.

2021. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!