Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit kereshettek...

Szerintetek mit kereshettek Miskolc-Diósgyőr felett azok a csészealjak - UFO-k?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem akarom az "Azonosítatlan Repülő Tárgy" monológot hallani mert én is tudom, hogy az.

Apa nemrégen jött fel az autótól, és mondta, hogy a lépcsőházban lakó egyik néni mesélte, hogy ma hajnali 2-kor a bolt előtt mindenki ott csodálkozott mert egy csomó "valami" haladt el a fejük felett. Rögtön rákerestem az interneten és nagyon sok cikket találtam ezzel kapcsolatban. A Diósgyőri vártól indult el, lebegett egy kicsit - azalatt nem tom mit csinált - és egy 90°-os fordulattal eltűnt.


2010. szept. 25. 11:30
1 2 3 4
 1/36 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
88%

"mit kereshettek?"

Honnan tudjuk? Pl. Jöttek vissza a Diósgyőri Gépgyárba a 100000 fényéves garanciális felülvizsgálatra. XD

2010. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
A Honvédelmi Minisztérium megerősítette, hogy aznap éjjel nem hadgyakorlatoztak. Én meg még fent voltam akkor és nem láttam. Mert 11-kor is voltak. Ma ufo lesem lesz. :)
2010. szept. 25. 11:34
 3/36 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy egy agyi szinten nulla gyerek ilyet fog válaszolni. Mert ugye olyan nehéz elhinni az igazságot igaz?
2010. szept. 25. 11:35
 4/36 anonim ***** válasza:
33%
Hoinnan tudod,hogy ez az igazság? Bármi lehetett,amit láttatok,de UFO-k biztosan nem.
2010. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Lehetett. Simán. Tudtommal Te még nem jártad be a világegyetem minden zegzugát ahhoz, hogy ilyen véleményt alkoss. Nem tudhatod mi van "odaát".
2010. szept. 25. 11:40
 6/36 anonim ***** válasza:
kémrepülők jöttek megint.
2010. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Persze... Én meg most estem le a fehér lóról. Komolyan olyan nehéz elhinni ezeket?
2010. szept. 25. 11:46
 8/36 anonim válasza:
szerintem simán lehettek ufók.. tök jó:D majd írj hogy ma este mi volt :P
2010. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
a nato gépei voltak. és így akarják a radarrendszer kiépítését sürgetnni.
2010. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel a kérdést, ha szerinted azok ufok voltak? Tök mindegy ki, mit ír, TE akkor is megvagy győződve, hogy ufok voltak. Akkor azok voltak, és? :D
2010. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!