Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik gyakran vezetnek éjszaka,...

Akik gyakran vezetnek éjszaka, láttatok már valami furcsa jelenséget?

Figyelt kérdés
Vannak elhagyatott utak például, én paráznék eléggé ha éjszaka kellene menni és egy árva lélek sincs a környéken. Pápa környékén állítólag sok UFO észlelés volt régebben. Egyszer beszéltem egy fickóval aki nagyon benne van a témában és mesélte, hogy gyakran számoltak be éjszaka furcsa fényekről ami a fák mögül szűrődött ki.

2022. dec. 8. 07:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Apam kb 6 eve futar. Rengeteg elhagyatott uton vezetett az uta oda es vissza. Maskulonben kozel 40 eve vezet, napi szinten. O meg semmi olyan furcsa jelenseget nem latott/tapasztalt, amirol barmifele ezoterikus jut az eszebe.
2022. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Látszik, hogy számítógép mellett nevelkedtetek. Azért féltek az éjszakától, mert nem ismeritek természetet.
2022. dec. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
Múltkor utazáskor sok embert ködlámpaval, de nem volt kód.
2022. dec. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Az ember természetesen fél az éjszakától. Már az ősember is barlangba húzódott és tüzet rakott, mert a vadállatok éjjel sokkal veszélyesebbek voltak, megtámadták a csoportot, a tűz meg visszatartotta őket.

2022. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én alapból elég sok furcsa jelenséget látok az utakon, nappal is, de azok nem UFO-k.
2022. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!