Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez a három fénypon...

Mi lehetett ez a három fénypont az égen?

Figyelt kérdés
Ez az eset ma történt, és meglehetősen foglalkoztat bevallom. 20:05 perc környékén Pest megye felett elhaladt három narancssárgás fénypont. Mondhatni háromszög alakzatban, de nagyon kicsi volt az átfogók szöge, tehát inkább laposnak nézett ki. Nem voltak helyzetjelzői mint egy normál repülőgépnek. De azért lecsekkoltam Flightradar24-en. Semmi sem volt a felettünk lévő légtérben legalábbis ami abba az irányba tartott volna. Ezek a fénypontok egyenletes távolságban haladtak egymástól, egyenletes tempót tartva, egyenesen kelet fele, hang nélkül, és nagyon lassan. Ez alatt azt értem, hogy egy kis repülőgép ami szemmel láthatóan magasan van, látszólag gyorsabban ment volna mint ezek. Továbbá a háromszög eléggé nagy terüetet fedett le az égen. Viszonyitás képen körülbelül széltében olyan széles volt mint a telihold (amikor először megláttam. Ahogyan távolodott egyre kisebb és egyre laposabb lett). Műholdat kilőném mint megoldás. Sokszor vagyok kint este nézni az égboltot mert amatőr csillagász vagyok, de nem láttam még egymás mellett haladó ugyanolyan fényes műholdat, pláne három darabot. Alapvetőleg racionális a gondolkodásom, de bármilyen véleményt/ötletet szívesen meghallgatok, nyitott vagyok rájuk.

2023. márc. 17. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is láttam már hasonlót, illetve olyan fényt ami szokatlanul nagy volt, lebegett aztán nagyon hirtelen eltűnt. Nincs valami ilyen formájú drón?
2023. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es. Ezt a lebegős hirtelen eltűnős fényt ismerősöm is látta, sajnos nem mentem ki amikor szólt, én így lemaradtam róla. Gondoltam rá, hogy drón a mai jelenség, de aztán pedig az jutott eszembe, hogy Magyarország valószínűleg nem engedne katonai drónt a légterébe. Legalábbis ha annak az Ukrán eseményekhez van köze.
2023. márc. 17. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A flightradaron nem látszik minden.

Nézd meg ezt, ezen több gép van fent: [link]

De ezen sincs fent mindent. Ha valamin nincs transzponder és/vagy kikapcsolják, akkor nem látható a másodlagos radaron aminek az adataiból ezek a követős oldalak dolgoznak.

Valszeg valami rakétát láthattál, nézz utána a naptárakban mit indítottak akkoriban.

2023. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Magyarország légterében napok óta amerikai katonai gépek köröznek, erről volt is egy cikk -talán az indexen- esetleg az?


Az UFO-t mármint földönkívüli űrhajót sem zárom ki, de most az amcsik produkálják magukat -is reális opció-. Gondolom kitalálták hogy NATO gyakorlat, kuss törpe" ...és bosszantják a Kedves Vezetőnket.

2023. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Fénylő pont: csillag.

Villódzás: légkör.

Eltűnik: felhő.

2023. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Sziasztok! Én láttam a hold elött 4 ürhajószerü légi jármüvet. Szemmel látható volt! Persze nem most volt kb 6 évvel ezelött!
2023. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha minden más kizárható akkor esetleg egy hibridjármű de csak azért,mert nyitott vagy:



Letekersz és ott van a képen:


[link]



"Randy szerint ez a kép egy „galactic freedom” osztályú TR-3B repülőgép/űrhajót ábrázol, amit a Northrop Grumman cég fejlesztett ki. Ez a gép a titkos űrprogramok „igáslova”. Használata nagyon elterjedt, szinte mindenhol alkalmazzák. Randy is repült vele pilótaként, bár nem ez volt a fő járműve. A meghajtás a gép alján látható mikroatomos generátor segítségével történik és közben valamiféle mágneses hatás is fellép (amihez a már jól ismert higanyörvénylésen alapuló technológiát is felhasználták), emellett torziós mezőt is létrehoz. A meghajtó 87 %-kal csökkenti a gép súlyát, így a gép alján lévő 3 fehér gömbből óriási lökést lehet adni a gépnek. Valójában olyan, mintha a meghajtórendszernek egy szimpla léggömböt kellene felemelnie..."


Állítólag egyre többet fogunk látni belőlük..

2023. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aztán van narancssárga pöttyökkel csakmert unatkoztam:


[link]

2023. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2023. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a francért kellett kiemelned ha az első 3 szkeptikust jópofiztad akkor mégis mit akarsz még itt ezzel a 3 narancssárga pöttyel az ufóban?

Vagy mégis mi volt a probléma az utolsó 3 válaszommal,hogy ez több mint valószínű egy idegen techből visszafejtett usa kémrepülő (Astra TR-3B) ...mert ez vagy az, vagy semmi ennyi leírásból...egyébként Sherrynek is igaza van,mert arról is vannak dokumentumok,sőt szabályos fekete piramislakzatú draconida anyahajók is léteznek,de ezt hagyjuk is..


Valaki linkeljen már neki "használható" infót amit elfogad háromszögletű drónokkal vagy mittudomén ne legyen már ez is itt évszázadokig...csak egy nő vagyok nemértek hozzá,köszi..

2023. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!