Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyennek képzeled el az...

Milyennek képzeled el az interdimenzionális lényeket?

Figyelt kérdés

nov. 27. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nagyjabol mint Fekete Pako + Majka kevereke.
nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Interdimenzionálisnak, hisz a neve is ilyen
nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Fizikai dimenzióban:

alapállapotban alaktalan, elkent, fényes ragyogás; de akaratlagosan alakot öltve szellemszerű, tetszőleges kinézetű (pl. ember, állat alakú).


Felettes dimenzióban:

alapállapotban alaktalan, elkent, fényes ragyogás, fraktálszál.


Esetleg azt az elméletet is meg merem említeni, miszerint a tudattal rendelkező lények öntudata is tulajdonképpen ilyen interdimenzionális lény, csak ideiglenesen fizikai testhez kötött állapotban van.

nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mint egy füstpamacs ami olyan alakot ölt ami nem felel meg az euklédeszi geometriának, sárga szemekkel.
nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
"...mert hol ilyen vagyok, hol olyan. Bámulatosan tudom változtatni az alakomat: ha akarom, olyan vagyok, mint egy szőrpamacs, vagy paróka, vagy egyujjas kifordított bundakesztyű, vagy szobafestőpemzli, vagy papucs orrán pamutbojt. Most leginkább szőrsapkához hasonlítok, ahogy ülök az ágon, egy szép hosszú ágon..."
nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy, mert teljesen máshogy nézett ki, mint ahogy előtte elképzeltem.
nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

Miért kellene elképzelni?

Mert soha, senki nem látott még ilyet?

Ja, értem.

[link]

"Története még több mellékszállal járult hozzá az incidens körüli találgatásokhoz: beszélt fenyegetőző, vörös hajú tábornokról; kórházba saját lábán belépő, nagy fejű alacsony lényről; és egy megmagyarázhatatlan körülmények közt eltűnő ápolónőről. Bár bizonyítható, hogy a Roswelli Légibázis történetében ezek a körülmények jelen voltak, az ufóincidenshez valójában semmi közük nincs. A vörös hajú ezredes 1956-ban vette fel a szolgálatot a légibázison, Lee Ferrellnek hívták. A nagy fejű, kórházba saját lábán belépő „lény” vélhetően az 1959-ben súlyos fejsérülést szenvedő Dan Fulgham kapitány volt, akinek a sérülés miatt felduzzadt a feje."

nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Mivel tudom, hogy nem léteznek, nem képzelődöm. Az ilyen filmek, könyvek sem érdekelnek. Fontosabb dologra is használhatom a fantáziámat.
dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Interszexuálisoknak.
dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!