Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A NASA akadémikus kvantumfizik...

A NASA akadémikus kvantumfizikusa úgy véli, hogy UFO-k élhetnek az óceánjaink alatt. Na, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Kevin H. Knuth az Albany-i Egyetem (SUNY) fizika docense . Knuth kutatásokat végez az információfizika , a kvantummechanika alapjai és a bayesi elemzés terén, a fizika különböző problémáinak megoldásában. [1] UFO-kkal kapcsolatos kutatásokat is végez . [2] [link]


Kavntumfizikus professzor. Nem igazán mondhatjuk, hogy nem egy tudós az úr [link]


Anno egy nagy természettudós. Azt hiszem Cousteau volt a neve mondotta, hogy "ami ott lent az óceánok alatt van, arra ma az ember nem képes felfogni.". Mi lehet lent? UFO-k élnek ott


"Ha vízi környezetből származol, a bolygók vízi környezetében sokkal jobb lesz élni, mint a légköri környezetben. Az atmoszférák hőkapacitása alacsony, ezért a hőmérséklet nagymértékben változik. Bolygóról bolygóra haladva hatalmas hőmérsékleti ingadozások vannak a légkörben: menj a Marsra, és 100 Fahrenheit-fok alatti hőmérséklet lesz. Elmész a Vénuszra, ott 800 Fahrenheit fok. Ez drámai. És a légnyomás is drámaian különbözik bolygónként" [link]



dec. 24. 17:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#30 Amikor szeretsz vagy utálsz valakit azt csak képzeled? Pedig nem fizikai. Vagy ezek butaságok és agyrémek?

Be tudod bizonyítani hogy létezel és nem csak kepzeled a tested és a világot? Ha mondjuk a létezésed az észleléseiddel akarod bizonyítani, az nem meggyőző, mert egy lucid álomban ugyanolyan valóságos minden mint ébren, mégis csak képzeled.

márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vannak bajok... Tipikus paranoid / skizoid szöveg.
márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a 10 %-os átlagértékelésed, nem azt suggalja hogy bármely válaszod hitelt érdemlő, vagy komolyan vehető.
márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:
57%

Egyszerűen nem értem, miről beszélsz, milyen logika ez?

Szólj már hozzá egy politikai témához, Orbánt dicsérve egy ellenséges közegben!

Tudtad? Le fognak minősíteni.

Ne menj messzebb: Ezotéria.

Ebbe a témába írd meg vakhívőknek az őszinte véleményed: nincsenek szellemek, nincs reinkarnáció, áltudomány az asztrológia és így tovább.

Hitted volna? Le fognak minősíteni.

Beírok egy szakmai témába segítő válaszokat és én vagyok a bajnok.

Rászólok valakire egy irritáló helyesírási hiba miatt, onnan kezdve gyűlölnek.

De ez kit érdekel?

Aki ebből von le ilyen következtetést, mennyire vehető komolyan a véleménye, gondolkodási képessége, hagyjuk már...

márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra azt hittem direkt negatívra hajtasz, de akkor nem.

Gondolom lenne mindenre magyarázatod hogy miért nem ért senki sem veled egyet, és akkor még sosem merült fel benned hogy ha egy emberrel senki sem ért egyet akkor nem biztos hogy nem te tévedsz. Szépen belehelyezkedtél az illúzióvilágodba. Jól van az, ne foglalkozz vele. 🤣

márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Sok témát szoktam látni, ahol a válaszolók sorra gúnyolják ki az ezoterikus kérdezőt. A többség.

Máskor meg itt az Ezotéria szekcióban a hívők kerülnek túlsúlyba, de ebben sincs semmi különös, nem tükrözi a való élet átlagát.

Nyugati értelmiségi kultúrákban sem nagyon hisznek ilyenekben, tudományos körökben pláne.

Semmit nem jelent, hogy itt valakik nem bírják elviselni a véleményem, sőt...

Ha például én azt mondom, hogy nincsenek szellemek, de az akar mindenáron hülyének nézni, aki szellemeket lát, ez abszurd.

De ez érvényes a többi kitalációra, illúzióra, ami a józan ésszel, fizikával szembe megy, vagy régen elavult babona, hitvilág, áltudomány.

Ha országos vagy nagyobb léptékű szavazást írnánk ki, többség arra szavazna, hogy aki szellemeket lát, az nem normális.

Aki horoszkópban hisz, azt kineveti a többség.

És így tovább, lehetne sorolni.

Úgyhogy kár erőlködni, ilyen szövegek engem nem hatnak meg.

márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam.
márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!