Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 1982. Borneó szigete.Megtalált...

1982. Borneó szigete.Megtalálták a Földön a 3. csillagkaput.Előző fejlett civilizáció adta az embereknek vagy földönkívüli lények voltak hogy kaput csináljanak a közlekedéshez?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 9. 07:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Vissza lehet fejteni egy ilyen technikát hogy működjön most is?

Vagy az ásatások során több ezer évig a föld alatt a finomelektronikai részei elrozsdásodtak?

jan. 9. 07:57
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez egy MI generálta kép. Kétlem, hogy ilyet találtak volna és nem lett volna tele a média. Soha semmilyen régi leletben nem találtak mikroelektronikát. Nem létezett a modern kor előtt. Nem hiszem azt sem, ha találnának ilyen építményt az csillagkapu lenne.


Viszont az fix, hogy a miroelektronika elrohad ennyi idő alatt a föld alatt. Gondolj bele, ha a Hi.fi-t vagy a PC-t kint tartod a szabadég alatt amire esik az eső, hó esetleg föld alatt van annak annyi

jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ne hazudj! A kép eredeti forrása (ahonnan loptad):

[link]

Loptad.

Lopás.

Tolvaj.

Szellemi termék lopása.

Tolvaj.

jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

2.

Igen, csak tudod, még 1 millió év után is meg lehetne különböztetni, hogy amit kiástak, az egy Color Star színdekóder vagy csak egy kerámia köcsög. Esetleg rézköcsög.

jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
4 Pont ezért írtam, hogy nem találtak semmilyen mikroelektronikát. Mellesleg, ha felismered, hogy color star színdekóder akkor sem működik. Rekonstruálni is csak akkor tudod, ha van egy még működő vagy a tervrajza. Viszont csillagkapunak ilyenje nincsen kuka
jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Erről van szó, sok mindent kiástak már a régészek (is), de a mainál fejlettebb (vagy csak megközelítő) technikára utaló jelek egyáltalán nincsenek.
jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6 Ezt mondtam én is
jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Csak a létrákat figyeld. Például a jobb oldali legmagasabb létre baloldala hogy néz ki? Milyen munka ez már a képszerkesztő részéről? Meg emberünk lábai sem teljesen hétköznapiak.
jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy tojáskeltető.
jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap átmentem rajta, azóta át tudom manifesztálni magam bárhová.
jan. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!