Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttátok tegnap ezt az érdekes...

Láttátok tegnap ezt az érdekességet?

Figyelt kérdés

Tegnap, október 31-én, este 21:35-21:40 között furcsa dolgot láttunk Pilisvörösvár egén. Az É-K-i égbolton feltűnt egy nagyon fényes valami. Másodpercekkel később megjelent egy ugyanolyan fény mellette. Egy ideig állt, majd elindult a két fény NY irányába, (vízszintesen voltak egymás mellett, mintha egyik ment volna a másik után) kicsit mentek egyenesen, majd hullámvonalban, le-fel mozogva, és észak irányában megálltak. Az egyik fény eltűnt. Állt egy pár másodpercet, majd déli irányba indult, feltűnt újra a másik fény, aminek a helyzete, távolsága ugyanolyan volt, mint előtte, de az irányváltás miatt egymás mellett haladtak. A két fény között feltűnt egy pulzáló, de kisebb fényű piros fény, és a hátuk mögött két fehér, de a pirossal azonos nagyságú, fényű fehér fény, ezek nem pulzáltak. A piros és a két kis fehér egy szabályos háromszög sarkaiként volt látható. Egyenletes sebességgel vonult el, és érdekes hangot adott. A sebességéhez, vélt magasságához képest nem maradt le nagyon a hang a fénytől, és tompa búgásnak hallatszott.

Ha valaki látta rajtam és a családomon kívül, esetleg tudja, mi lehetett, kérem az válaszoljon. Nem képzelgés, 4-en láttuk: apa, anya, két felnőtt gyerekükkel.

Nem ittunk, nem drogoztunk, nem szokás nálunk az ilyesmi, ezzel kapcsolatos választ nem kérek. A 21 éves lányom észlelte elsőnek, majd ment a 16 éves húga, az apjuk és én a teraszra.


2010. nov. 1. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem ez akkor fordult elő mikor ufo-t láttam.

Mondjuk én közelebbről véltem felfeldezni, tehát kilehetett venni alakját. De a mozgása is ilyesmi volt.

És ugyanezt csinálja. Hogy egyszer feltűnt az egyik pontnál, aztán pár perc után máshol volt, majd utána megint ugyanott volt ahol elsőleg. Majd az is megállt egy helyben 1 percig.

Bár az is lehet, hogy nem ezt láttátok, mert ti távolabb láttátok így nem lehetett gondolom kivenni rendesen, hogy mi lehetett az. Nem volt narancssárgás fénye?

2010. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, a középső, pulzáló fény piros volt, a többi fehér, a két első nagy, erős fénnyel, a hátsó kés kisebb is fehér. Olyan nagyon fehér, nem tudom, mihez hasonlítsam, tán a Vénusz fényéhez, de a nagyok annál nagyobbak voltak.

Azért örülök, hogy más is szereti az eget nézni.

2010. nov. 1. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
remélem, hogy a gárdisták gyakorlatoztak :)
2010. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na végre,hát jönnek az ufók:)
2010. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát... A gárdistáknak ilyen szuper technológiájuk lenne?

UFO = azonosítatlan repülő tárgy. Tényleg nem tudom, mi az, amit láttunk, de akár UFO is lehetett. Szép volt, lenyűgöző a látványa, örülök, hogy láthattuk.

Csak tudnám, mit is láttunk?

2010. nov. 1. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem mivel én nem ott lakok.De am már láttam ufót kétszer is.Min a kétszer bef*stam ijettembe!
2010. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!