Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404! Légyszíves minél hamarabb...

404! Légyszíves minél hamarabb valaszolj! UFO-k 99,9% hogy léteznek, annyiszor láttuk őket ugye=). Sok mindent tudni szeretnék erről. Ugye tudsz mesélni? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Mondd el, amit tudsz még ha hosszú is légyszi.

Mindent tudni szeretnék

de komolyan midnent.


2010. nov. 1. 22:23
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
65%

Elvileg pár éven belül meg fog jelenni egy magyar író könyve, én olvastam egy vázlatot meg az író feljegyzéseit, gondolatait, terveit, az elméletet.

Azóta kicsit másképp látom a dolgokat,teljesen új alapra helyezi az egész UFO témát, úgy közelíti meg mint még senki, szerintem tuti robbantani fog az a könyv, de nem csak az ufo hivők között hanem...

Elvileg legalábbis szeretné, ha a könyv borítója nem a szokásos egyszerű kép lenne, hanem ez a ahonnan nézed más képet mutat technikát szeretné használni.

Láttam a borító terveket,az is elég botrányos:D

2010. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%

mi az a 404?

HTTp 404 error not found akar lenni vagy mi?

2010. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
404 egy regisztrált, majdnem hogy híres hasznaloja az oldalnak, UFO témában benne bízok:)
2010. nov. 1. 23:16
 4/29 Cirmos kandúr ***** válasza:
47%
szerintem 404-et elvitték az idegenek mer túl sokat tud:D
2010. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem vittuk el, ok? :P Nezz a naptarra, oks? Egyszeruen a szellemekkel bulizik, semmi extra. Majd holnap jon. :P
2010. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 404 ***** válasza:
74%

Konkrétan mire lennél kíváncsi?

Mindent nem tudok leírni, mert írhatnék életem végéig.

2010. nov. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Am 404 a plejádok léteznek és tényleg eljönnek ?
2010. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
pl kik látogatnak minket, miért látogatnak, és eleve bizonyitsd be hogy léteznek, és lehet velük kapcsolatot felvenni. Ha nem lehetséges akkor arról beszélj jó szándékuak-e stb
2010. nov. 2. 10:12
 9/29 Cirmos kandúr ***** válasza:
84%

Annak az esélye hogy földönkívüli fejlett civilizációk léteznek nem 99,9% hanem 100%.

Szkeptikusoknak:

Az univerzumban jelen tudásunk szerint kb 100 milliárd galaxis létezhet, a galaxisokat csillagok alkotják (a mi Napunk is 1 csillag), 1 galaxisban több 100 milliárd csillag van, eközben persze folyamatosan pusztulnak és születnek újak, valószínűleg minden csillagnak van bolygója.

Hogy hány bolygó is létezhet?

Ha a legkisebb számokkal is számolunk és minden csillaghoz csak 1 bolygót rendelünk akkor 100 milliárd*100 milliárdot kapunk, ami felfoghatatlanul nagy szám, az 1 után 22 nulla. Tehát min ennyi bolygó létezik. Ezeknek a 0,0000001%-át nem ismerjük. Ez olyan mintha az óceánból kivennénk 1 pohár vizet, mennyi az esélye, hogy lesz benne hal? kb ugyanennyi:)

2010. nov. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
TUDOK
2010. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!