Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nagyon furcsa dolog. Mi lehetett?

Nagyon furcsa dolog. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap este kint feküdtem az ajtó előtt,kiskutyákkal szórakoztam...

Egyszer egy FRANKÓN HANG NÉLKÜL tehát észre se vennéd ha a hátad mögött lenne, kerek alakú szürkésfekete tárgy elrepült felettem...hang nélkül olyan 100-200 m magasan kb 2m átmérőjű lehetett és 1 kicsit gyorsabban ment mint 1 kis repülőgép...amikor másodszor láttam olyan sebességgel ment amit Földi jármű nem tud elérni...nem tudom kitalálni mi volt...PLS VÁLASZOKAT!!!


2010. nov. 12. 15:00
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
am földönkívüli járműre gyanakszok és olyanok válaszát váram aki normálisat ír és komolyan vesz engem...aki el tudja képzelni
2010. nov. 12. 15:02
 2/30 anonim ***** válasza:

Hát mi meg egyszer kertipartin láttunk egy csillagszerű valami,t ami olyan két óra alatt felfelé mozgott lassan, folyamatosan felfelé, tovább nem figyeltük. Nem lehetett a Vénusz( ami ugyebár néha látható a Földről is ) mivel sokakl határozottabb, fényesebb volt.

Amit te leírtál az is érdekes. Lehet, hogy egy meteor volt... vagy egy űrhajó... mondjuk az nem 100-200 méterrel repül a föld felett :)

2010. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

ja és még annyit, hogy tényleg lehet, hogy valami olyasmi volt...

de .. (és tényleg bocs ha hülyeségeket beszélek) nincs valami utcai lámpa a közelben, vagy neked nincs mozgásérzékelős lámpát, aminek nagy a fénye? Mert velem előfordult már, hogy ha sokáig (vagy aha erős a fény) egy-két mpig néztem a lámpát akkor utána lilás-fehéres villódzásokat láttam...

2010. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=Edqly0oPXLw&feature=related NEM A CSÍK HANEM AZ UFÓ,MAGA A JÁRMŰ...NAGYON HASONLÍT ARRA AMIT ÉN LÁTTAM...HANG NÉLKÜL HÚZOTT EL FELETTEM
2010. nov. 12. 15:10
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem beszélsz hülyeséget...:)


De ez nem meteor voltam...mert fény meg semmi se és nem lámpába néztem, mert kivehető volt a mozgása

2010. nov. 12. 15:12
 6/30 A kérdező kommentje:

"De ez nem meteot VOLT"


Bocs xD

2010. nov. 12. 15:15
 7/30 A kérdező kommentje:
na mármeg meteot...na m1 szal érted ;)
2010. nov. 12. 15:16
 8/30 anonim ***** válasza:
Értem. :D Am most nézem a Google Maps-en az 51es körzetet. Hát basszus tök jó xD
2010. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"olyan sebességgel ment amit Földi jármű nem tud elérni"

Komolyan, hány légi közlekedési járművet ismersz viszonyításként?

Egyébként gondolj a vadászgépre csak, ha már gyorsaságnál tartunk. Huss, úgy elmegy, észre sem veszed, bár hallod.

2010. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Melyiket láttad?

[link]

2010. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!