Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan veszik egyesek az...

Honnan veszik egyesek az űrlény-népek neveit?

Figyelt kérdés

Mindenféle plejádok, meg krixkraxok (nem az, csak hülyeségből írom), meg sziriusziakról beszélnek. Több kérdésben is kifejtettem már, hogy ezek a megnevezések nem szerepelnek a google-ban sem. Vagy ami igen, az emberalkotta szó, pl sziriusz, plejád.

De ez a gujmán meg az a krixkrax-szerű, ezek csak magyar agyszülemények.


2010. nov. 13. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék itt válogathatsz :)

2010. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minő furcsaság! Az űrlényeknek is ugyanaz az ÁBÉCÉJÜK, mint a földi mebereknek? IKSZDÉÉÉ!!!
2010. nov. 13. 11:06
 3/17 A kérdező kommentje:
Saten! Ezek is csak emberagy szülötte anagrammák nem? :))
2010. nov. 13. 11:08
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Fantázia kérdése. Én is tudnék ilyeneket kreálni, ha ezzel foglalkoznék. Pl. az én űrlény-világomban (ha lenne) lennének mondjuk csillagszőr vándorok, azokat "pranojárok"-nak nevezném el, a galaktikus fényevőket "xerdionok"-nak, a bolygóközi sejtlázadókat "tarwordior"-oknak hívnám, stb. XD
2010. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Ja de jól hangzik :D pont megfelelő ahhoz, hogy a sok birka elhiggye, hogy tényleg ufó nevek.
2010. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 13. 11:19
 7/17 anonim ***** válasza:
:DDDD
2010. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Neménvagyokaz ***** válasza:
11%
ÉS az nem fura hogy az űrlények perfektül beszélnek angolul?:D
2010. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

" Fantázia kérdése. Én is tudnék ilyeneket kreálni, ha ezzel foglalkoznék. Pl. az én űrlény-világomban (ha lenne) lennének mondjuk csillagszőr vándorok, azokat "pranojárok"-nak nevezném el, a galaktikus fényevőket "xerdionok"-nak, a bolygóközi sejtlázadókat "tarwordior"-oknak hívnám, stb. XD"



Csak nehogy az legyen a következő kérdés, hogy "Láttatok tarwordiorokat tegnap este felé?" D-: :D

2010. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

16:23

LOL

2010. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!