Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Plejádok és földiek közti...

Plejádok és földiek közti kapcsolat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már most ha a plejádok ami őseink, ők 700 évig élnek, és sokkal fejlettebbek mint mi, ők tudnak űrhajót is építeni.

Ugye az evolúció lényege fejlődés, ha a plejádok a mi őseink akkor miért nem élünk mis is 700 évig? És miért nem rendelkezünk azzal a tudással?


2010. nov. 18. 10:02
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Olyan vicces ahogy bizonyos emberek az inkompetenciájukat abban próbálja levezetni, hogy távoli, utópikus világok csodás helyzetének kitalálásával ringatják magukat nyugalomba. A logikus, célravezető viselkedés ott kezdődik, hogy megpróbálsz egyszerű emberként viselkedni, felismerni a földi problémákat a földi környezetükben és azt az itt fellelhető konvencionális módokon megoldani, kezelni. A magas szintű gondolkodás nem ott kezdődik, hogy képzelgésekbe menekülsz és megpróbálsz elérni egy olyan állapotot, egy olyan ideát ami nincs, hanem a lehetőségekhez mérten racionálisan, tényekre alapozva megmaradsz annak ami vagy és ebből próbálod meg kihozni a legtöbbet amit tudsz. Biztos vicces dolog idegen neveket kitalálni, hivatkozni az esetleges civilizációkra, ismételgetni a galaktikus érveket, de jobb lenne szembenézni az igazsággal és a valódi élettel, bármennyire is nyersebb, mocskosabb és igazságtalanabb. Ebben élünk, ez van nekünk és ebből kell valamit kihozni. Emellett persze lehet Galaktikára előfizeti, Asimovot, C. Clarke-ot, M. Banks-et, egyéb mást olvasni de nem kéne hülyének is lenni mellé.
2010. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

carbohydrate

Én szoktam olvasni a Galaktika magazint. ;$

2010. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Hallottad már azt az ősrégi mondást, kedves szénhidrát, hogy minden tudás EMLÉKEZÉS?
2010. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Bármennyire is ősrégi mondás, ez akkor is csak közhely, hiszen ha nem emlékszel valamire akkor nem vagy a tudás birtokában. Nyilván a tudás megőrzése, megléte a rá való emlékezésből ered. Hol ebben a megváltó bölcsesség? Józan paraszti ész.

Ha viszont arra akarsz rávilágítani, hogy bármilyen kitalált, nonszensz dolgot a genotípusnak lehet köszönni, meg kell, hogy cáfoljalak. Ha én kitalálom, hogy régen 3 méter magas fagylaltok mászkáltak hatalmas mókusbotokkal amiket mókuspallosnak hívtak akkor kizárva az elme spontán alkotó készségét, csak emléknek tulajdonítható, ezáltal igazolást nyer és egyértelművé válik, hogy valóban voltak 3 méteres fagylaltok? Ugyan kérlek.

2010. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Én már láttam 3 méteres fagylaltokat mókuspallosokkal. Kedves lények, de a szexre nem hajlandóak :D
2010. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
55%

Nos, mert NEM EMLÉKSZEL ARRA, HOGY VALÓJÁBAN KI VAGY, azért hiszed azt, az vagy, ami NEM vagy! - Érhető?


Magyarázat :


Az itt jelenlévő fórumozó MIND földönkívüli, mégis azt hiszitek, hogy földiek vagytok, akik ráadásul azt a szerepet játsszák el egy primitív 3D-s mátrixban, hogy nem hisznek a földönkívüliekben, hanem a vagány cyber-szleng dumával jópofiznak, hogy a mérhetetlen belső magányosságukat és önmaguk előtt is tagadott mérhetetlen szeretet-éhségüket leplezzék!

2010. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
:D:D erre már nem tudok mit mondani. Te beteg vagy, foglalkozz ezzel nyugodtan én addig dugom a 3 méteres fagyikat :)
2010. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Haver, szedned kellene valami, minimum egy kis torazint.
2010. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
56%

Jesszus, ez az UFÓkutató nagyon súlyos. És a kérdésemre meg nem handabandázni kellene, hanem válaszolni.


Ezek a bolygó és földönkívülinép-nevek honnan erednek? Ők hívják így magukat?

2010. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 M@x ***** válasza:
100%
A Galaktikus Föderáció nevezte el őket így hogy könnyű legyen megkülönböztetni őket!
2010. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!