Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Talált valaki az erdőben egy...

Talált valaki az erdőben egy földönkívülit és leütötte? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

404 itt van már a 404? Könyörgök gyere vissza az isten áldjon meg csak most az egyszer ez most nagyon fontos! Mond el mi a nyavaja ez a lény és mit keres itt a földön hogy jött ide! Kérlek!

Ezt a videót 1996-ban készítette egy bizonyos Dr. Reed. Az erdőben sétáltatta a kutyáját amikor a kutya megtámadott valamit, amiről kiderült, hogy földönkívüli. Reed leütötte a lény és hazavitte, ahol elkészítette ezt a felvételt. Nagyon meg volt rémülve, csak úgy kapkodja a levegőt ilyedtében! A lény pislog is és amikor kinyissa a száját hangot ad ki! A filmkészítés utána berakta a lényt a hűtőbe, ami az éjszaka folyamán elszökött. Dr. Reed azóta Mexikóban él, mert az Usa-ban már többször megpróbálta meggyilkolni 1 titkosszövetség emiatt, és azóta is bujkálnia kell.


[link]


404 és minden UFO kutató válaszoljon ha kérhetem! Milyen lény ez és kell-e ettől félni! Bántanak? Ez most nagyon fontos! Nézzétek meg a videót ez nem kamu!


2010. nov. 20. 05:25
1 2 3 4
 21/35 404 ***** válasza:
100%

Miért én sajnos már láttam csirkét fej nélkül szaladni gyerekkoromban :( :( ahhoz képest ennek csak a feje tört be, miért nem tudna feleszmélni.

Agyrászkódásnál, eszméletvesztésnél nincs meghatározva az, mikor tér magához ill. bármelyik pillanatban felébredhet, és általában hirtelen eszmél fel a sérült, nem fokozatosan. Az emberi agy olyan mint egy kompjuter, ha megsérül az agya, röktön kikapcsol és alacsony üzemmódban regenerálódik, majd ha ez megvan hirtelen bekapcsol. A tesi sérülések viszont pont ellentétesen, fokozatosan gyógyulnak. Miért nem ébredhetett volna fel a hűtőből? Ha valaki elveszti az eszméletét, bármikor fel eszmélhet. De az sem kizárt hogy a társai jöttek érte, talán követték a nyomokat az ember házáig és megtalálták. Ki tudja. De a legvalószínűbb hogy észheztért. Akarta volna meg is ölhette volna azt az embert aki hazavitte amikor feleszmélt, de nem tette. Vagyis békés szándékkal jött a Földre. Vagy lehet nem foglalkozott vele, mert örül ha egyáltalán megmenekül. Sok minden tényező lehet, de egy biztos ez vagy a világ legprofibb bábúja aminek van arcmimikája, idegi reflexei, agya stb, vagy egy élő lény. Szerintem az utóbbi. Azért nehogy már egy átlag ember nennyire profi bábút kreálljon. Még azt sem lehet mondani hogy egy másik ember volt befestve, mert direkt néztem a fej formáját. Az embernek nem ilyen a feje, az orra, a szeme, a szája még talán de nincs ilyen hosszú nyaka, kivéve ha egyiptomi fáraó az illető aki nyújtotta a nyakát év tizedekig :)

Ez igazi gyerekek és én le is töltöm ezt a filmet ez kell nekem.

2011. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
B@szki ez tényleg igazi felvétel a k*rva életbe
2011. jan. 21. 16:39
 23/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 21. 16:44
 24/35 anonim ***** válasza:
7%

Vannak művészek, akik élvezetüket lelik ilyen ál-földönkívüliek, meg soha nem élt lények maradványainak az elkészítésében és igazinak előadásában.

Az Alien se számítógéppel animált volt, hanem maszk készítők, szobrászok, vagy tudom is én mik hosszas munkájának az eredménye.


Valaki csinál egy hasonlót, ledobja a földre, lihegve lekamerázza, felküldi jútúbra, majd csomóan berosálnak a félelemtől.

2011. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Azta mindenit!! Ha valakinek tényleg ez volt a célja, hogy a többi naív embert így átverje, akkor sikerült. Elhiszem, hogy ez amit most láttam vidi, igazi, megtörtént, nem kamu. Lehet aztán kacsa az egész, de akkor gratulálok a készítőnek, hogy ennyire kidolgozta ezt a filmet! Eddig csak keresgéltem olyan videokat, amik ennyire valóságosak, köszi, hogy megmutattad..
2011. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
95%

Elmondanám mindenkinek, nem kell azt hinni, hogy kamu, ez itt igazi felvétel egy igazi Alien-nel.


Ennyi.

2011. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

jézusmária ez tényleg igazi úristen ilyet kellett volna eddig is küldeni!!! Na most már elhiszem engem meggyőztetek ezzel!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vannak idegenek tényleg de a plejádokba meg a krixkraxokba nem hiszek! De ez most igazi tényleg és ez mien faj már elneveztétek? Mongyuk legyen Gyurimixeljád?

2011. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szóhoz se jutok! Elmondaná nekem is valaki hogy kell letölteni innen ezt a filmet? Előre is köszi!
2011. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Aztán mikor a hűtő elszökött, akkor benne volt-e E.T.?

Ha nem volt benne, hol volt? Elment? Haza? Bicajjal?

2011. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hallottadtok már Yodáról? http://www.youtube.com/watch?v=EdZUeLpKwXM Ő is igazinak tűnik, pedig csak egy animáció...
2011. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!