Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Leírnátok az összes UFOkkal...

M@x kérdése:

Leírnátok az összes UFOkkal kapcsolatos dolgot?

Figyelt kérdés
MINDENRE kíváncsi vagyok!
2010. nov. 26. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha matek csodákra képes, akkor miért vagy még mindig a Földhöz kötve?


Mivel minden normális civilizáció KORLÁTLANUL tud a kozmoszban közlekedni, nem csak a térben, hanem az IDŐBEN is, kedves Barátom!


És mi értelme van olyan tudománynak, amely az emberiség testi-lelki fogva tartását szolgálja? Nem pedig a haladást, a felfedezés örömét, vagyis a szabadságot!


Az ilyen tudomány semmire sem jó, hanem csak egy óriási malomkő az ember nyakában, amivel tudatilag még mozdulni sem tud, és pl. el sem tudja képzelni azt az elemi tényt, hogy a téridőbeli utazáshoz egyáltalán nincs szüksége testre!


A legnagyobb hiba pedig az, hogy az ember egyszerűen és fölényes pimaszsággal kijelenti valamiről, hogy "lehetetlen", és EZZEL egy ideig lehetetlen is lesz neki!


Ez az ösztönös tagadás a mai ember vérében van, így tanítani sem kell - ez a probléma. Ezért áll még a civilizációnk ilyen primitív technikai fokon, mert ahhoz, hogy valami alapvető változás álljon be, először is a sok "lehetetlennel" kell megküzdeni, melyek általában az intézményesített őrület ( az akadémiák ) falai közt vannak elsáncolva!


Így volt lehetetlen az, hogy a Föld gömbölyű.

Így volt lehetetlen az, hogy az ember 30km/h-val gyorsabban tudjon menni!

Így volt lehetetlen az, hogy a Nap 6000 évnél tovább sugározzon.

Így volt lehetetlen az, hogy a fizikában bármi újat fel tudnának fedezni.

Így volt lehetetlen az, hogy a levegőnél nehezebb tárgy a levegőbe emelkedhessen.

Így volt lehetetlen az, hogy az ember elhagyhatja a Földet stb... és


Így lehetelen MOST, hogy az ember átlépheti a dimenzió-korlátokat!


Miért? Mert nem érti a rezgések tudományát!

2010. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy honnan tudtok a földön kívüli fajokról, meg a többiről...
2010. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy minden igaz, amit itt beszéltek. De!

Gondoljátok már bele magatokat a normális emberek helyzetébe! Ma arra vagyunk még épp képesek, hogy pontos adatokkal tudunk szolgálni a saját naprendszerünkön belül! Ezt tudjuk még vizsgálni, a többit csak nézzük, és találgatunk, meg számolgatunk!

Ti meg itt olyan horderejű dolgokkal jöttök, hogy másik fajok létezését tényként kezelitek! Szíriusziak, meg a 3 nap és dimenzióváltások, plejádok, stb.!


Egyébként nem tudom, hogy tudatlan vagy-e, vagy direkt mondod, de ha nem lenne matematika, még mindig kavicsokkal dobálóznánk! Ezért elég értelmetlen lehúzni, és 'az ilyen tudomány semmire sem jó' állítást alkalmazni...

2010. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ez nagyon érdekes ufo-kutató!

légy szíves mesélj még ezekről a dolgokról!

úgy érzem készen állok befogadni a tényeket a földönkívüli lényekkel kapcsolatban!

2010. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én mindent tudok róluk! Ha érdekelnek az ilyen dolgok, akkor dobj meg egy priváttal, vagy kérdezz valami konkrétat. Ez a kérdés olyan mint ha azt mondanám, hogy írd le minden jellemződet! De erre legalább vannak sémák. Az idegeneknél ez nagyon változatos. A külső-belső jellemzők nem húzhatóak rá egyetlen emberi sémára sem, bár van ez alól néhány kivétel. Amúgy ezeket azért tudom, mert egyszer elraboltak az idegenek, és azzal kísérleteztek rajtam, hogy mennyi információt tud tárolni az agyam, és hogy milyen formátumban. Szerencsére azonban valamit elszámolhattak, és egy olyan kódot is belémültettek, ami megakadályozta a későbbi tudat-törlést. Ezért mindenre emlékszem ami akkor történt. Olyan volt mint a mátrixban. Egy nagy tűt szúrtak a tarkómba, és még sok kicsit a gerincembe. Gondolom ezek által juttatták át belém az információt. Nagyon rossz érzés volt, évekig üldözési mániám volt, nem mertem kimenni az utcára, féltem hogy elrabolnak újból. Szinte szétrobbant a fejem a sok adattól. Aztán hirtelen rájöttem, hogy hogyan tudom kezelni ezt az információt. Egy éve történt, amikor véletlenül visszaemlékeztem a RAM kódnak nevezett "programra". (Azért neveztem földi nyelven RAM kódnak, mert ez a számítástechnikában a szabadon hozzáférhető memóriát jelöli, és ezzel a kóddal végre nem csak néha-néha felbukkanó emlékekkel tudtam felidézni a belém táplált információt, hanem tudatosan irányíthattam az elmémet.) Rájöttem, hogy "ezek" többet tudnak rólunk, mint mi magunk. Arra is képes vagyok, hogy ha levágják az egyik karom, akkor a tudatom segítségével, és a belém táplált információ segítségével vissza tudjam azt növeszteni. Pár hónapja már a gondolatolvasás képességét is elsajátítottam, bár még azt hiszem "kezdő" szinten vagyok.

Az is bizonyossá vált, hogy leginkább az univerzum enciklopédiáját próbálták belémtuszkolni, mivel így biztosan megnézhették, hogy az adatok valóban sérülésmentesen jutottak-e az agyamba,és hogy onnan ki tudják-e olvasni. A legnagyobb része ugyan csak különböző "állatokról", "növényekről" és a legfurcsább: "növényállatokról" jutott információ a fejembe, de néhány értelmes lényt is átküldtek. Viszont ők csak azokat a lényeket sorolják értelmesnek, akik már felfedezték a matematikát. Az elrablóimról viszont nem került belém semmi, vagy csak nagyon kevés. Pl hogy mikor fedezték fel a Fekete gömb nevű bolygót (A neveket lefordítom, mert bár számomra is érthetőek az adatok, de hogy a neveket, vagy az adatokat hogyan mondhatták ki, azt már nem tudom. Egyébként ez a bolygó azért kapta ezt a nevet, mert kívülről bár hófehérnek néz ki, épp ezért, mert szinte minden fényt visszaver, a belsejében szinte teljes sötétség uralkodik. Viszont rengeteg a légkörében a metán, ami valószínűleg az oxigént helyettesíti azoknál az idegeneknél, amik elfogtak.)


Hú, nagyon eltértem a tárgytól. Szóval írj csak bátran!

2010. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezhetsz egy valamit itt is, hogy a válasszal bizonyíthassam, hogy nem vagyok szemfényvesztő. Nem akarom az idődet rabolni az e-mail küldözgetéssel!
2010. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Valaki Renáta ***** válasza:

Ufo-kutató


Ez az email már nem él amit itt megadtál..

2011. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!