Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elhiszitek azt amiket diator,4...

Elhiszitek azt amiket diator,404, szenthelyi árpád, ufó-kutató, kristalykid és társaik mondanak?

Figyelt kérdés
reptileok,krixraxok,gujmániak,pedálok,dimenzióváltás,pólusváltás,belső föld,leigázás stb-stb...
2010. dec. 9. 13:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Én nem hiszek nekik.

Olyan mintha valami filmről beszélnének.Szerintem badarság az egész.

2010. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan miért hinnénk nekik? Szegények elmeroggyantak és beképzelik ezeket a dolgokat.

Egyébként meg már csak 404, Árpika, Ufo-kurtató és Kristályfej vannak itt, radiátort kitiltottuk.


Egyébként Árpika szórakoztató, a többi túlzottan erölteti a dolgokat..

2010. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem van amelyik csak hülyéskedik de van amelyikük komoly elmebajjal küzd (pl. az Árpád tagnak nagyon durva pszichózisa van +egy kókler).404 és diator rendben voltak szerintem ők nem voltak ennyire elrugaszkodva a valóságtól(jó mondjuk ők is durvák voltak),ufó-kutató nem tudom ki,De a másik 2-ő ők tuti elmebetegek.Csak az a baj hogy többen hisznek nekik és pánikba esnek vagy ők is meghülyülnek :S



Szóval hogy válaszoljak is közvetlenül:NEM,nem hiszek,élem az életem mint egy normális ember.És nincs ennyi szabadidőm sajna hogy ilyesmiken gondolkozzak :S

2010. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
hát akkor követhetnék még páran diator útját...:D:D egyébként én még az elején majdnem elhittem amit 404 írogatott:D:D szal pacsi 404 majdnem összejött:D
2010. dec. 9. 13:35
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Nemtom, én betegre röhögöm magam mindig, ha meglátok egy ilyen plejádos, raptoidos, krixkraxos, (meg istentudja mik vannak még) kérdést komolyan mondom, a szerelem-szex témakörnél nem szakadok annyit, mint itt :D
2010. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%

neked sok a szabadidőd,hogy itt vagy.

én legalábbis nem vagyok bolond,többit nem ismerem.

már mondtam,ki miben hisz,higgyen mindenki abban amiben akar.

lekéne szállni rólunk, vagy mit akartok tőlünk?

2010. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, hogy több van a világon, mint amennyit a szemünkkel látunk, de amiket ők mondanak, néha ezért kicsit túlzásnak érzem. De ettől még nem fogom őket csesztetni, ha hisznek benne és érdekli őket a téma, hát beszélgessenek róla!
2010. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

Kristalykid :


Tudod most erről én nem állok le veled vitatkozni,hogy miért vagyok itt,mert egy bizonyos szint alatt nincs kivel,és a szint alatt vagy sajnálom. :S

2010. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

énse állok le veled, nincs miért.

és megtiszteltetés,hogy kérdést nyitottok rolunk.Ám én semmilyen lázadásrol nem beszélek, csakis szellem,démon téma.

2010. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
hehehhe ez egy csúnya nullázás volt:D:D:D
2010. dec. 9. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!