Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek UFO-k?...

Szerintetek léteznek UFO-k? Vajon lesznek még ilyen jelenségek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a cikkről?

[link]


2010. dec. 23. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hmm, hát szerintem egész biztos, hogy létezik a földön kívül is élet.

Azt ugyan meg nem mondom, hogy ez a lény a videón valóban az űrből való-e, mindenesetre elég érdekes. Valamint ha már megkérdezik, hogy néz ki egy földönkívüli lény, ez sokkal valószínűbbnek tűnik, mint a filmekben ábrázolt verziók.

Amúgy meg szerintem ez a Chupacabra. :D

2010. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ez nem is hülyeség amit mondasz, h ez a chubacabra

mert én hallottam olyan sztorit h farmokon háziállatokkal táplálkozik, de a búvóhelye jóval messzebb van mint ahol a farm van, de ezt is úgy kapták el h belement egy róka csapdába azthiszem, de nem kizárt a chupacabra sem...

2010. dec. 23. 13:27
 3/19 anonim ***** válasza:

Óh, az nem rókacsapda volt, hanem medvecsapda, ami azért sokkal komolyabb eszköz. Nem csoda, hogy ottmaradt szerencsétlen.


Egyébként lehet találni régebbről videókat, amin elvileg a chupacabrát vették fel, és van köztük olyan, ami nagyon hasonlít erre.

2010. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem anyukam azt mondta hogy nicsenek :)
2010. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az hülyeség, hogy nincsenek. Az univerzum végtelen, és még ha ebből ki is vonsz egy véges számot, akkor is végtelen marad.

Az pedig, hogy egy végtelen helyen egyetlen értelmes faj létezzen, nekem eleve lehetetlennek tűnik.


Éjszaka nézz csak fel az égre, és számold meg a csillagokat. Ugye, hogy nem tudod. Amit te innen a földről sok milliárd fényes pontnak látsz, azok mind-mind egy-egy miénkhez hasonló naprendszer központi csillagai, mint nálunk maga a Nap. Ez pedig még csak a Tejút rendszer, ami önmagában is több milliárd naprendszert foglal magába, és amihez hasonló csillagrendszer szintén rengeteg van még az univerzumban.


Tehát ha mondjuk csak 10000 naprendszerről beszélnénk a Tejúton belül, és mondjuk 100 másik csillagrendszer lenne még a Tejúton kívül, az átlag 5 bolygóval számolva is közel 5.000.000 bolygót jelentene, de itt mi sokkal nagyobb számokban gondolkodunk. (milliárdnyi naprendszer, szorozva milliárdnyi csillagrendszerrel) Még belegondolni sem lehet, hogy ez mekkora szám.


Na emellett ne mondja nekem senki, hogy egyedül vagyunk.


Az viszont hülyeség, hogy úgy néznek ki, mint a filmekben. Erre én csak azt mondom, sokkal valószínűbb, hogy úgy néznek ki, mint a Predatorok, vagy az Alienek, vagy mint E.T. maga.

2010. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
anyu nekem akkor is azt mondta hogy nicsenek!!!!!!, es amit anyu mond az igaz!
2010. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, jól van, kisfiam, akkor menj legózni :D
2010. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti kommentelőtől kérdezem hogy te hány éves vagy? mert ha nekem anyu azt mondja h te 65 éves vagy akkor te 65 éves vagy...:D:D:D
2010. dec. 23. 17:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Földönkívüliek igenis léteznek!

Aki nem hisz benne, az majd rájön, ha a Reptoidok leigáznak minket.

2010. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát a témában sokat tudnék mesélni, ez egy chupakabra mutáns volt.
2010. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!