Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem a Rokafeller hanem másik, nem tudom mi a neve,

De lehet hogy akkor nem angol volt hanem francia, és úgy foglalta el a vezetői pozíciót, anglia, és a világ felett, is,


Egy kicsit kuszálom a dolgokat, de amit leírtam... a többi jó, és az is hogy a család aminek a nevét nem éppen tudom, igen is , úgy vélem hogy a Rokafeller áll minden dolog mögött, legyen francia vagy angol... lényegtelen ...


Értsd meg, az mindegy hogy francia vagy angol,

Biztos meg volt rá az ok hogy , azt a nevet adták neki hogy : Angol száz misszió, lehet azért ez lett a neve mert a gyűlést itt tartották meg, az az angliában.

2011. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 Tom mester ***** válasza:
60%
Csatlakozva az előttem szólóhoz: Diator menj vissza és játssz inkább a Barbie babáiddal meg az Action Mannel, ahelyett hogy hülyeségeket írogatsz össze-vissza, te IQ fighter!
2011. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
0%

Nem a rokafeller család, másik, nem tudom mi a neve de meg keresem remélem megtalálom...


De ők is benne vannak nagyon is!!!:..

2011. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
65%
Pontozzatok le, de szerintem nem teljesen hülyeség az, amit leírt. Tény, hogy néhol sántít, és egy képtelen összeesküvés elméletre hajaz, de valamennyi ésszerűség akad benne.
2011. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
19%

ezeket nem én találtam ki :DDD


Jó hogy van benne logika... Mivel igaz !...

2011. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
70%

hu de reg olvastam ennyi fsagot amit a kedves kollega osszehozott.


Az osszeeskuves elmeleted egyetlen pontjan szerintem te is szennerohogod magad, csak ehhez le kell allni minden tudatmodositoval...


azt irtad: " Terveik vannak, és a legnagyobb terv egyike a sok közül: a népesség szabályozás, mi erre a legjobb megoldás? = hámorú..."


akkor nem valami virus mi? haboru. hat persze. 500 millio embert kinyirni haboruban, kicsit macerasabb mint egy virust kifejleszteni, ami ellenall a ma ismert antibiotikumoknak.


FElolem terjeszd a butasagaidat, de azert egy kis onmerseklet jol jonne, mielott elhiteted szerencsetlen tinikkel, hogy te igazat mondasz.



Kedves tv nezo gyerekek. DIator bacsi OLTARI NAGY BAROMSAGOKAT HOZOTT ITT OSSZE. aMENNYIBEN a sajat velemenyet hozta itt le, es nem allitja be tenykent, ugy most megkovetem, es elfogadom, hogy o ebben hisz

2011. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 tetris ***** válasza:
84%
Nem a Rochild családra gondoltál Diator? (nem tudom hogy kell helyesen leírni rócsilndnak ejtik)
2011. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Megint meg kérdezem,


Miért nem mond le az egyiptomi elnök, több mint 300 ember halálos áldozata árán sem még???? Mért akar még elnök lenni szeptemberig? MIért???


Gondolom ő is benne van ez az egész arra jó hogy felkuszálja a közel és kelet ázsiai arab világot...


Csak gondoljatok bele egy kicsit..

2011. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy vírust szabadítanak el a népesség szabályozására. Ellenáll minden létező ellenanyagnak (megjegyzem, az antibiotikum a baktériumokat öli meg), de van olyan fejlett a mai tudomány, hogy viszonylag rövid időn belül összedobnak egy vakcinát és megfékezze a járványt. Azok a ma ismert vírusok, amik halálosak, pedig nehezen terjednek.

Ellenben a háborút már nehezebb leállítani. Minden résztvevő saját magát akarja védeni, és a másikat lecsapni, ergo az egész egy oda-vissza működő folyamat. Támad az egyik, a másik visszatámad, mert mint tudjuk, a támadás a legjobb védekezés.

2011. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
56%

Mert egy hulye venember, bakker.Kicsit emlekeztetsz egy ismerosomre, aki akkor is ragaszkodik a hulyesegeihez, amikor o maga is meg van gyozodva h hulyesegeket beszel.

Ne ijesztegesd itt a gyerekeket!

2011. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!