Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a 404 és, hogy-hogy...

Ki az a 404 és, hogy-hogy minden ufonauta hívő rá hivatkozik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
12%
404 remek sci fi író, és néhány ufonauta hívő valóságnak hiszi a történeteit, ezért hivatkoznak rá.
2011. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Uf:D Ez érdekes:) És ,hogy tudott hitelt szerezni náluk és mióta tevékenykedik itt?
2011. febr. 17. 19:41
 3/29 anonim ***** válasza:
12%

hogy mióta azt nem tudom, én kb fél éve szoktam rá az oldalra, azóta itt van tutti. Bár mostanság ritkán ír.

Hogy miért dőlnek be?! Talán az emberi hiszékenység miatt, mindenki UFOt akar látni mostanában.

2011. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Én hiszek 404-nek :D

És az előzőnek igaza van részben!

De miért ne lehetne igaza?

Mi van ha tényleg látott?

Nem kell rögtön elítélni egy dolgot, először utána kell nézni.

Viszont ebben az esetben igaza is lehet, meg nem is :O

Na mindegy, lényegében mindenki azt gondol, amit akar.

2011. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Aki remek sci-fi írónak tartja, annak kis igényei vannak a műfajjal kapcsolatban és még nem olvasott remek sci-fit. Sem a történetek, sem a stílusa, sem a nyelvezete (a helyesírásáról már nem is szólva) nagyon messze röpíti őt az igazi tehetségektől.
2011. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Na jó nem az. Igaz nem sok scifit olvastam. Csak a történeteiből már csinálhatna egy novellás kötetet.
2011. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
404 egy kedves titokzatos 50 valahány éves pasas aki tartja a kapcsit egy idegen fajjal. Azt nem tudom hazudik e úgy mint a többi szemtanúk se biztos hogy hazudnak. Anyiba külömbözik másoktól hogy 404 nem csak UFOt látott hanem igazi idegen lényt is és elvitték az idegenek magukkal az ő hazájukba és amikor visszajött a szeme megfájdult és azóta érzkeny a szeme a fényre. meg ilyenek...
2011. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
..és komolyan tud beszélni valami kraiairaiaxok krikszkrakszokról meg plejádiakról meg minden. És ő úgy kezeli ezt, mint más azt, hogy lemegy a piacra.
2011. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

22:31 :DDDDDDDDDD

Hát gratulálok neki!! Szerintem,csak egy sima ürge ,aki otthon a székében röhögcsél,hogy kajálják a népek a szövegét,jó szórakozás!:)

2011. febr. 18. 00:24
 10/29 Amano válasza:

Őszintén szólva én is kezdem ezt hinni róla...:) Olvastam pár hsz.át és a Plejádok tanításait (megjelent könyvben mielőtt kérdezné valaki) és ahhoz képest, hogy velük tartja a kapcsolatot jó pár dolog elüt a kettő között.:) Erősen kétlem, hogy minden egyes szava igaz lenne...

Hisz már az a kijelentése is egy kommentben, hogy nem létezik Isten, eleve elüt attól amit a Plejádok üzenetei tartalmaznak. Mert ha konkrétan nem is mondják ki, de azért rá lehet jönni, hogy szerintük bizony van...:)

2011. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!