Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért van az hogy amikor az...

Mért van az hogy amikor az UFO-kutató van akkor a 404 nincs és ha 404 van akkor UFO kutató nincs?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 19:16
1 2
 1/19 M@x ***** válasza:
Arra akarsz kilyukadni, hogy Ufó-kutató és 404 egy és ugyanazon személy, ugye?
2011. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nem erre gondoltam amúgy. Tod mért nem ugyan az a személy? mert teljesen mást mondanak! Az egyik ezt mondja a másik azt. Az UFO kutató plejádos 404 meg kriariaos. Kizárt hogy egy személy legyen.
2011. márc. 11. 19:26
 3/19 A kérdező kommentje:
aRRA GONDOLTAM H 404 már nem írt vagy 5 napja és most a UFO kutató van. Ha meg UFO kutató nem lesz tuti h 404 lesz. Lehet hogy ellenségek?
2011. márc. 11. 19:30
 4/19 anonim ***** válasza:

Árpit bannolták. ufó kutató magától ment el, mert törölték az írásait. 404 meg itt élvezkedik.

Semmilyen hasonlóságot nem látok. Írogatnak egymásnak hogy ki mikor veti netre az elképzeléseit ? Esetleg fel van osztva a piac mint a maffiánál ? A különböző földönkívüli civilizációk felosztották egymás között, hogy kik mikor írhatnak ?


Hűűű:S Lehet az összes háború csak maffia területhódítás célzattal ment?

2011. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sztem ufó kutató normális értelmes ember, ellentétben...... Nem tudom miért nem őt kedvelik.
2011. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mind a kettő értelmes de hogy melyik a normális az mindenki maga döntse el.
2011. márc. 11. 19:39
 7/19 M@x ***** válasza:
Szerintem ez csak a véletlen műve.
2011. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én mind a kettőt egyformán szeretem. Én hiszem hogy mind a kettőnek igaza lehet anélkül hogy a másiknak ne legyen. Mert irdalmasan sok földön kívüli civilizáció van. Attól létezhetenek kriariokszok hogy vannak plejádok és attól hogy az egyik űrhajó gondolattal megy vagy élőlények a hajóik, attól még a 404 féle ürhajómeghajtás is létezhet. Úgy hogy én mind a kettőjüket egyformán szeretem!
2011. márc. 11. 19:48
 9/19 anonim ***** válasza:

"Attól létezhetenek kriariokszok hogy vannak plejádok "


Ám, Mikulás is létezik és a Csodaszarvas 400-es hipertéri űrjárművel közlekedik !

Hogyan vihetne ki másképpen egy éjszaka alatt annyi csokit az egész világon.

2011. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

es a kincskereso kiskodmont szereted e?


ufokutato es 404 is egyarant egbekialto baromsagokat hord ossze. Annyira atlatszoan promitiv gondolkodast kepvisel mindketto, hogy az nemhogy nem hiheto, de kifejezetten az az erzesed, hogy szegenyek 0-24 ben LSD-n vannak rajta.


Engem mondjuk mindig is szorakoztattak a szellemi fogyatekosok, apam konkretan egy ilyen intezetben volt nevelo, es egyikuk masikuk egesz sokaig megmarad szorakozttatonak. ( igaz itt jegyeznem meg, hogy 404 meg szorakoztato nekem, viszont szerintem ufokutato egy forintot nem er, es egy futobolond)

2011. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!