Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mitől negatív idegenek azok...

Mitől negatív idegenek azok akik a 404 féle univerzum törvénye szerint élnek?

Figyelt kérdés
UFO-kutató azt mondta hogy szerinte 404 a negatívokkal tartja a kapcsolatot. Bár nekem úgy tűnik az univerzum 35 törvényéből ítélve hogy nem negatívok mert csupa jó indulatú dolgok vannak azokba a törvényekbe még a szeretetet is említi az egyik törvény. Akkor mégis mitől negatívok a 404 féle lények? Nem értem. Főleg a két ufo kutató válaszoljon de egyébként bárki nyugodtan válaszolhat! Csak az ufo kutuató mindenképp és 404 is aki már egy hete nincs.
2011. márc. 13. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azért mert a 404 tipusú lények a kriariaxok (remélem jólírtam a nevüket) technikai fejlettségük van, az ufókutatónak meg spirituális. Tehát 404-é egy fejlett szintű techniakával rendelkező faj ezért hívja őket negatívoknak. De nem abba az értelembe negatívok hogy gonoszok, mert az embernek is van technikája még se gonosz minden ember.
2011. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert ha 404 szimpatikus ítikről agyalogna, kevésbé lenne meghökkentő és figyelemfelkeltő, mint az, hogy véresszájú acsarkodó reptoidokról megy az ostobítás.
2011. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 attila6 ***** válasza:
Ufó-kutató miért gondolod ezt?Magyarázatot!404 véleményem szerint nagyon pozitív ember és okos is,számomra 404 annyiban negatív,hogy az írásai néha rémületet teremtenek.
2011. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy egyikük sem fog írni ide :D:D
2011. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mért nem lehet egy technikai faj is pozitív? És ha olyan technikájuk van ami környezetkímélő? Nekünk embereknek is van környezetkímélő technológiánk csak még kevés dologra használjuk mert azt költségesebb beruházni.
2011. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 attila6 ***** válasza:
Kimondta nektek,hogy a technikailag fejlett fajok negatívak?A plejádiaknak is nagyon fejlett technológiájuk van,mégis spirituálisak.
2011. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves Papupcsopics Ilza! Mért hasonlítod össze a családodat egy idegen fajjal? Rossz hasonlat. Én egy pozitív fajtól is félnék ha most megjelenne itt nekem a szobámba. Mert nem a családom jelenik meg előttem hanem egy olyan idegen faj amiket nem tudok hova tenni. Mindenki fél az ismeretlentől. Van egy-két ember akinek nincs félelem érzete de azér általába mindenki megijedne hirtelen akár negatív akár pozitív. Mert nem a családja jelenik meg neki hanem egy idegen valami. Pozitív vagy negatív ide vagy oda aszem menten össze fosnám magam a találkozáskor.
2011. márc. 13. 16:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a 404-es negatívokkal tart kapcsolatot, hanem azt, hogy 404-es még inkább technikai szemléletű!


Vagyis inkább józan földi műszaki ember benyomását kelti, aki kierőltetett egy mentális kapcsolatot EGY OLYAN TÁVOLI POZITÍV ÉS NEGATÍV CIVILIZÁCIÓKKAL, AMELYRE MÉG NEM LEHETETT VOLNA JOGA! Mivel a személyisége még nem érett meg olyan energiák fogadására, amely homlokegyenest ellenkezik a mi galaxisunk humán fajainak energetikai felépítésével!

2011. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mózes is megijedt amikor Isten a 10 parancsolatot mondta neki. Akkor most Isten is negatív? Ez baromság! Attól hogy valaki megijed valamitől még nem negatív ne legyél már ilyen buta!
2011. márc. 13. 16:34
 10/19 A kérdező kommentje:
ufo kutató köszönöm h válaszoltál! Mért nem lett volna rá joga? Honnan tudod hogy milyen 404 személyisége? Már ismered őt személyesen? :S
2011. márc. 13. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!