Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet e összefüggés a Bermuda-...

Lehet e összefüggés a Bermuda-háromszög és az Ufók között?

Figyelt kérdés
Elűnések, rejtélyes megfejthetetlen dolgok...mi a magyarázat erre?!Talán köze van az Ufókhoz.Ha kicsit bővebben nézegeted a neten az ehhez hasonló jelenségeket egy közös hasonlóságot mindegyikben találsz.Mégpedig a vektor jel ami a Bermuda-háromszögben is megtalálható!ÉRDEKES
2011. márc. 17. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott van valami "kapu" ahol át lehet jutni más galaxisokba, de akit már egyszer elnyelt az a kapu az soha többet nem térhet vissza ugyanis ahhoz tudniuk kéne a koordinátákat.
2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
A Bermuda háromszög Ufóisztán nemzetközi reptere.
2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
végülis vehetjük poénosra is ezt a dolgot hisz lehet pont az az igazság amire nem is gondolnánk:D
2011. márc. 17. 16:56
 4/15 A kérdező kommentje:
de ha beleakarnék méllyedni a dologba a fekete lyuk is vezet valahova, ahogy mondtad egy "kapu" ami lehet hogy egy másik civilizációba vezet
2011. márc. 17. 16:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, hogy az elsüllyedt Atlantiszról maradt ott valami dimenziókapu? Vagy ha nem is kapu, akkor dimenzió tér, ezt úgy értem, hogy történt ott valami nagy robbanás, és eltorzult tőle a tér-idő, és ezért tűnnek el ott a dolgok.


Csillagvizsgáló

2011. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mért fordít hátat mindenki annak a lehetőségnek hogy létezhetnek-e ufók???persze ezzel nem azt mondom h más nem is lehet az ok, csak én többdimenzióban próbálom szemlélni a világot:)
2011. márc. 17. 17:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden estere van ott valami, de nem csak utasszállító repülők és vadászgépek, hanem óceánjáró hajók tucatjai tűntek már el ott, és tengeralattjárók is! De úgy el tűntek és olyan hirtelen hogy semmi nyomuk.
2011. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 potion ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ott valami vulkán van de most nem tudom fejből hogy attól miért tűnnek el.
2011. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 M@x ***** válasza:
85%

Ezen már én is elgondolkoztam.

Meg azon is, hogy a Chupacabra is onnan származik. Mert a Chupacabra a Bermuda-háromszög egyik pontjáról származik állítólag. Szóval ezek szerint van összefüggés az űrlények és a Chupacabra között is.

2011. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 potion ***** válasza:
Na azért jó látni hogy használod az "állitólag" kifejezést :D
2011. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!