Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik a plejádok? El tudná...

Kik a plejádok? El tudná valaki mesélni a teljes elméletet?

Figyelt kérdés
Sokat haluk mostanában róluk, de elég szkeptikus vagyok ebben, pedig nyitott vagyok sok mindenre. El tudná valaki mesélni a teljes elméletet?
2011. márc. 22. 21:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
engem is érdekelne..
2011. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tom Benko ***** válasza:
A Fistyúk csillaghalmaz csillagai, illetve maga a halmaz. Nem kik, mik.
2011. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

GOOGLE !!!

[link]

2011. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam a kérdést, mert itt legalább tudok kérdezni vele kapcsolatban. Például: van a Plejádokról bizonyíték? És van közük a Niburu bolygós elmélethez?
2011. márc. 22. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ők a plejádok: http://www.youtube.com/watch?v=sheombFoRto

és a Nibituval jönnek 2012 be.

2011. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Imádom, ezt a kategóriát :DDDDD
2011. márc. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Némely élénk fantáziájú ember képzeletében élő lények. Semmiféle bizonyíték nincs sem a létezésükről, sem pedig arról, hogy valóban ez lenne a nevük. Ezt soha nem magyarázza senki, aki beszél róluk, az úgy teszi ezt, mintha készpénznek vehető axiómákkal és konkrétumokkal állnánk szemben. Pedig ezzel csúnyán becsapják a nyitott gondolkodású embereket.
2011. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Például: van a Plejádokról bizonyíték?


Nincs


És van közük a Niburu bolygós elmélethez?


Nincs


Remélem segítettem :)

2011. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

A plejádok idegenek, akik a plejád csillagrendszerben élnek, hasonlítanak az emberhez. 700 évig élnek, kis bolygón laknak és a populációjuk kicsi: amire már nem nagyon emlékszem talán 400 ezer fő lehet...


Hát ők a plejádok, vannak videók is a youtubon nézd meg őket és többet meg tudsz, tudtok.

2011. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, már csak egy érdekelne. Honnan jött ez az egész, ki volt az első "felfedező"? Az a kérdésem még mindig áll, hogy tud-e valaki egy olyan érdemleges bizonyítékot mutatni.


Egyébként a videó amit ide belinkeltek nagyon gagyi. Nem hiszem, hogy hihetetlen intelligens lények egy gatyi programmal feltöltenek a youtubera egy még gatyibb videót.

2011. márc. 23. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!