Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek 404 "Mit...

Mi a véleményetek 404 "Mit gondolnak rólunk a földönkívüliek? " című filmjéről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 29. 15:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez a Zeitgeist-ból van...
2011. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De mi a véleményed róla tényleg ezt gondolják rólunk?
2011. máj. 29. 15:30
 3/24 anonim ***** válasza:
Érdekes...:D
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Engem az se érdekelne ha a hupikék törpikékből vágná ki vagy a Rambóból. Tetszik! Nem tudom mit gondolnak rólunk lehet hogy ezt. Megható amikor a kisfiút mutatja ahogy éhezik és közbe a nő meg a pasi halálra eszi magát nem messze tőle pár méterrel. Sírva fakadtam!
2011. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Köszi 404 most kicsit elérzékenyültem. Nálunk a szomszédba van is egy szegény család és hát a gyerek is nagyon sovány. Még sose jutott eszembe soha hogy vigyek át nekik valamit. De most a film annyira meghatott hogy viszek át süteményt és vannak ruháim amikre nekem már nincs szükségem mert már kihíztam odaadom nekik azokat is ;)
2011. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a földönkívüliek annyira szűklátókörűek, hogy propagandisztikus "mélységekbe" képesek csak látni, akkor ne is jöjjenek barátkozni.

Most komolyan, akik ezzel egyetértenek: ti is ilyenek vagytok? Bennetek sincs semmi szép? Szerintem van! Az emberiség valóban képes undorítóan kegyetlen dolgokra, de hogy csak ilyenekre vagyunk képesek, az egyszerűen nem igaz.


Azért baj, hogy a Zeitgeistból vette ki (de az is baj lenne, ha a Hupikék Törpikékből vette volna), mert az a film nekünk készült. Mi emberek vagyunk, benne élünk a társadalomban, tehát megvan hozzá a jogunk és a kellő rálátásunk, hogy bíráljuk saját magunkat, és megpróbáljunk fejlődni.


Egy idegen civilizáció egész egyszerűen nem láthat minket így. Ha valóban felsőbbrendűek nálunk, akkor fel kéne ismerniük a pozitív tulajdonságainkat is, ha meg nem felsőbbrendűek nálunk, akkor nincs elég szellemi kapacitásuk arra, hogy felmérjék egy egész faj potenciálját.

2011. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Engem is meghatott.Kimondottan tetszik jól összevágta a jeleneteket.Ügyes.Találó.Gratulálok!
2011. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Killgun ***** válasza:
0%

Beugrotattok neki?előző előtti:Ezzel a filmel azt akarta elérni,hogy meghasson mindenkit,hogy tegyünk valamit a nálunk rosszab sorsúakkal.Ha megnézed a kommenteket,ez sikerült.Ha hazug vagy,ha nem,404...köszönjük!

UI.:Vigyázz az idegenekkel,el ne vigyenek ;') Tényleg jószívű ember vagy.Mennybe veled! :')

2011. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Köszi h. megmutattad kérdező. Szerintem is jó. Kicsit rövid lehetne hosszabb is de jó.
2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2011. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!