Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy úgy néznek ki?

Figyelt kérdés
UFO...Ilyenkor majdnem mindenkinek a nagy fej és szem, kicsi orr, és kezeken 3 ujj... Ki tudja...Abban hiszek, hogy ebben a nagy univerzumban nem egyedül vagyunk, de miért hiszi mindenki azt, hogy az ufók inteligensebbek nálunk? Lehet, hogy négy vagy Több vagy kevesebb végtaggal vadásznak, védelmezik területüket... Ez utóbbit miért zárja ki minden ember, h az UFO jut eszébe?
2011. jún. 12. 22:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Azért, mert ha UFO- kat észlelünk, akkor ők jöttek el hozzánk, tehát nyilván fejlettebbek, mint mi. De az "UFO rajzokat" én sem értem, hiszen ki tudja, hogy néznek ki...
2011. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, valaki elképzelte az az ufót, amit te leírtál. És mivel az átlag embereknek kicsi a fantáziájuk, elfogadták olyannak, és nem akarnak újat kitalálni.
2011. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
* De egyszer láttam egy filmet, és ott volt repülő bálna, meg ilyenek, az nagyon tetszett, nagyon fantáziadús volt.
2011. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hú,egyszer én is láttam egy olyan filmet,nagyon tetszett,de fogalmam sincs mi a címe :/
2011. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
pl. a reptoidok a Földről származnak.
2011. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kisendre válasza:
100%

UFO: Unidentified Flying Object, azaz azonosítatlan repülő objektum/tárgy.


A kérdésedre válaszolva pedig azt mondanám, hogy a filmek ill. grafikák által egyszerűen ehhez a képhez kapcsolták.

Ha mindenhol hasonlóan ezt látod, automatikusan ehhez fogod társítani.


De pl az elterjedt szív szimbólumnak () se sok köze van a valós képhez.

2011. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert vannak olyan filmfelvételek, amik ilyen lényeket ábrázolnak, nagy szemuek, nagy koponyajuak, szurkék, vékony végtaggal, hosszu ujjakkal, és őket nevezik foldonkivulieknek.

Sok ilyen video van a neten.

2011. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Kik azok a reptoidok?
2011. jún. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Lehet azért, mert tényleg.
2011. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
volt egy alien planet nevű dokumentumfilm ahol primitív és hatalmas idegenek voltak érdekes volt, a repülő bálnásat is láttam, valami kék hold volt a világ ahol éltek, óriási gombaerdőkkel meg minden
2011. jún. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!